Депутати облради перерозподілили майже 214 млн грн обласного бюджету

Після опрацювання в робочих комісіях депутати під час пленарного засідання внесли зміни і доповнення до обласного бюджету на 2021 рік на загальну суму 195 млн грн, розподілили 18,7  млн грн вільного залишку.

Майже 57 млн грн спрямували на обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторії в школах області, 13 млн грн - на облаштування медичних амбулаторій, решту коштів - на закупівлю шкільних автобусів.

Виділили депутати кошти і на ряд важливих програм, що діють на території області. Так, на Комплексну програму підтримки малого та середнього бізнесу на цей рік з обласного бюджету виділено майже 1,2 млн грн.

- Цей рік ми оголосили роком медицини. Тож, 10 млн грн ми виділяємо на реконструкцію інфекційно-боксованого відділення 5-ї  дитячої лікарні в Запоріжжі. 5,2 млн грн підуть на закупівлю медичного та технологічного обладнання для обласної дитячої лікарні. На потреби судово-медичної експертизи депутатським корпусом виділено 10 млн грн. Ці кошти дозволять перенести морг із жилих дворів у місце, більш придатне для цього. Крім того, 761 тис грн буде скеровано на виготовлення проєктів реконструкції двох підстанцій "швидкої допомоги", - зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Подякувавши депутатам за роботу, вона оголосила першу сесію Запорізької обласної ради закритою.

Загалом, під час пленарного засідання 18 березня було розглянуто 164 питання.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
18.03.2021