Депутати гуманітарної комісії сприяють створенню умов для підвищення освітніх можливостей на території регіону

Питання стабільної роботи музеїв, закладів освіти, культури, туризму, молоді і спорту стали основною темою робочого засідання постійної комісії з гуманітарних питань.

Під керівництвом голови комісії Світлани Македоньскої депутати облради Ігор Артюшенко, Оксана Бугайчук, Ольга Стадніченко розглянули близько 40 сесійних і профільних питань. Депутати дійшли згоди з усіх кадрових питань, дискусію викликав тільки проєкт рішення «Про призначення Віктора Мєшкова директор комунального закладу «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова», адже черговий конкурс на зайняття цієї посади виграла Ганна Головко.

Вирішуючи проблему забезпечення протипожежної безпеки в школах та інтернатах області члени комісії з гуманітарних питань, учасники засідання були категоричні: всі приписи ДСНС виконати треба, безпека дітей – першочерговий пріоритет, але обсяги і джерела фінансування повинні визначити члени комісії з питань бюджету.

На сьогоднішньому засіданні депутати розглянули пропозицію створення Ради стейхолдерів з питань реформування освіти Запорізької області і висловили свою однозначну підтримку цій ініціативі.  

Виступаючи за розвиток фізкультури і спорту на території громад Запорізької області, депутати з гуманітарної комісії мають намір брати участь у відкритті спортивних майданчиків, які відучора почали монтувати в рамках програми Президента України. Нагадаємо, до кінця року в усіх районах Запорізької області повинні з’явитись 128 майданчиків для активних занять спортом. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.09.2021