Депутат обласної ради Вячеслав Колесников взяв участь у«гарячій лінії» Обласного контактного центру

Голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Вячеслав Колесников відповідав на питання щодо життєдіяльності Запорізької області в різних галузях.

Декілька заявників висловили занепокоєння з приводу роботи та можливого закриття КНП «Запорізький регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», в якому зараз перебувають на лікуванні близько 150 хворих на різні форми туберкульозу.

-Медзаклад має важливе значення, особливо в умовах війни, коли він надає послуги не тільки жителям міста, а й хворим, які евакуювалися з тимчасово окупованих територій - прокоментував Вячеслав Колесников. - Будемо тримати на контролі питання його ефективної роботи й забезпечення належних умов лікування для пацієнтів.

Також до депутата обласної ради звернулися співробітники КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня», які звернулися з приводу можливої реорганізації та скорочення фінансування медзакладу.
Вячеслав Колесников запевнив, що депутатський корпус Запорізької обласної ради докладатиме максимум зусиль, аби обласний заклад охорони здоров’я розвивався й забезпечував містян якісними лікарськими послугами.

Крім того, під час прямої лінії було озвучено питання щодо інформації про закупівлю КЗ «Запорізький січовий колегіум» генератора за ціною майже в 4 рази вищою за ринкову та закупівлю Запорізькою обласною клінічною дитячою лікарнею томографа за завищеною ціною. За словами Вячеслава Колесникова наразі по цих випадках триває розслідування, кожне з них буде доведено до логічного завершення. Винних буде покарано, - висловив переконання депутат обласної ради.

По всіх озвучених питаннях Вячеслав Колесников надав відповіді в телефонному режимі, а за деякими з них вже найближчим часом будуть сформовані відповідні депутатські запити та звернення.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
18.05.2023