Депутат обласної ради Станіслав Чередніченко взяв участь у прямій «гарячій лінії»

Депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету Станіслав Чередніченко протягом години відповідав на дзвінки від жителів області. З більшості питань депутат надав роз’яснення в телефонному режимі.

Декілька дзвінків від  мешканців Запорізького району та міста Запоріжжя, а також  ВПО, стосувалися галузі  охорони здоров’я: люди потребували роз’яснень щодо отримання необхідної медичної допомоги, коштів на лікування тощо. Станіслав Чередніченко поінформував додзвонювачів по кожному з цих питань. Окремо за результатами прямої лінії від його імені направлено звернення на департамент охорони здоров’я обласної адміністрації щодо пояснення умов для компенсації затрат на вартісне лікування дитини.

Крім того, надійшли звернення про матеріальну допомогу, скарги на низький рівень пенсійного забезпечення, соціальні програми й т.ін.

- Вдячний обласному контактному центру за роботу обласної гарячої лінії,  яка дозволяє мешканцям області залишатися на зв’язку із владою за будь-яких умов. Це особливо важливо сьогодні, коли люди стикаються з безліччю проблем, ускладнених війною. Комунікація важлива, тож як депутат обласної ради завжди користуюсь можливістю додаткової комунікації з виборцями, в тому числі в телефонному режимі. І дякую всім заявникам за довіру, - прокоментував результати проведеної «гарячої лінії» Станіслав Чередніченко.

Усі питання, які потребували більш детального вивчення, були взяти на контроль. Відповіді на них заявники отримають    у письмовому вигляді.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
28.09.2023