Члени тендерного комітету Запорізької облради підвищують свою кваліфікацію задля більшої прозорості в роботі

Сьогодні відбулося навчання членів тендерного комітету Запорізької обласної ради з питань законодавчих особливостей проведення закупівель товарів і послуг за бюджетні кошти та запобігання корупції.

Метою навчання стало продовження систематичного підвищення кваліфікації членами тендерного комітету. Навчання провели начальник відділу з питань правового та організаційного забезпечення реалізації засад антикорупційної політики, заступник керуючого справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Юлія Погребняк та головний спеціаліст цього відділу Антон Биков.

На виконання заходів Антикорупційної програми, співробітникам апарату розповіли про зміни в антикорупційному законодавстві та ЗУ «Про публічні закупівлі», зокрема, про відповідальність за недотримання норм цих законів, окреслили поняття «конфлікт інтересів» та надали рекомендації з врегулювання спірних питань.

Голова тендерного комітету, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко подякував колегам за змістовну інформацію та зазначив, що під час проведення тендерів члени комітету завжди працюють в рамках законодавства, враховують усі нововведення та зміни:

- Наша команда працює злагоджено, як годинник, - зазначив Володимир Подорожко.

Наприкінці заходу усі члени комітету отримали роздатковий матеріал з інформацією про останні зміни у законних актах.

Відділ комунікації Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.09.2020