Бюджетна комісія підтримала розподіл 12,5 млн грн державної субвенції

Кошти направлять на придбання діагностичного обладнання для 5 лікарень області.

Сьогодні, 23 грудня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету.  Депутати оперативно прийняли необхідні рішення й узгодили перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на забезпечення діагностичним обладнанням закладів охорони здоров’я, які залучені для лікування пацієнтів з  COVID-19.

По 2,5 млн грн направлять до бюджетів чотирьох територіальних громад області для придбання рентген-апаратів для 5 лікарень: КНП «Бердянське ТМО» Бердянської міської ради, КНП «ТМО Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради, КНП «Міська лікарня екстреної швидкої медичної  допомоги» Запорізької міської ради, КНП «Обласний перинатальний центр» Запорізької обласної ради та КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна лікарня» Дніпрорудненської міської ради.

Субвенція розподілена відповідно до узгодженого з Міністерством охорони здоров’я України переліком лікарень, які надають стаціонарну допомогу з лікування COVID-19. Депутати обласної ради звернули увагу на те, що наразі важливо сформувати перелік потреб закладів охорони здоров’я області у медичному обладнанні, який допоможе ефективно розподіляти бюджетні кошти між територіальними громадами надалі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

 

Дата публікації: 
23.12.2021