БФ «Разом для України» продовжує співпрацю із закладами охорони здоров’я у Запоріжжі

Днями партію медичного одягу передали для потреб Запорізького медичного коледжу, а також Мелітопольського та Бердянського коледжів, які наразі організували навчання для своїх студентів у Запоріжжі.

Допомогу заклади освіти отримали відповідно до заявлених потреб у співпраці  БФ «Разом для України» із Запорізькою обласною радою.

Важлива місія фонду – забезпечити лікарів та медичний персонал, в тому числі й на фронті,  необхідними ресурсами для їх роботи. Це своєю чергою допомагає громадам у забезпеченні важливих потреб – підтримання й відновлення здоров’я людей. Особливу увагу у фонді приділяють територіям, що опинилися у кризових умовах, пов’язаних  з війною.

Наразі фонд  готується надати допомогу за замовленнями запорізьких  лікарень обласного підпорядкування у витратних матеріалах медичного призначення, - поділилася проєктна менеджерка фонду Олена Теряєва й наголосила, що ця допомога є систематичною.

Запорізька обласна рада висловлює вдячність за підтримку й вагому допомогу  нашим  закладам охорони здоров’я, які сьогодні  працюють у надскладному режимі.  

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.11.2023