Безпека починається з освіти: на базі ГУ ДСНС у Запорізькій області відкрили навчальний клас для дітей

«Клас безпеки» - це спеціалізована інтерактивна освітня кімната безпеки для дітей, де вони зможуть отримати необхідні знання про основні правила поведінки у звичайному житті та в екстремальних ситуаціях.

Ініціативу облаштування класу безпеки у Запорізькій області, а також «зелених кімнат» впроваджує ГПО «Егіда-Запоріжжя» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми з відновлення та розбудови миру.

В класі є все необхідне для того, аби навчання проходило цікаво та з користю – наочний матеріал, сучасна цифрова техніка, зручні зони для інтерактивної роботи в групах та ін. Головна мета проєкту – навчити дітей правил безпеки й запобігти можливим кризовим ситуаціям, що можуть виникнути у побуті, під час навчання, або в непростих умовах ворожих обстрілів, мінування тощо. Адже щодня мешканці прифронтового міста та Запорізького району перебувають в умовах підвищеного ризику надзвичайних ситуацій.

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук побувала на відкритті освітнього простору й привітала перших учнів «Класу безпеки». Участь в заході також взяли представники обласної, міської влади та громадських організацій. Олена Жук подякувала партнерам проєкту за підтримку ініціатив громадськості Запоріжжя:

- Хочу відзначити наших волонтерів, громадські організації, Службу надзвичайних ситуацій за цей реалізований проєкт та багато інших корисних ініціатив. Безпека починається з навчання, досвіду й відповідальності, а тому нашим дітям я бажаю цікавого дозвілля і нехай надзвичайні ситуації трапляються лише в теорії.

Окремо голова облради подякувала пану Нільсу Крістенсену, програмному менеджеру EU4Recovery ПРООН в Україні за сміливість допомагати жителям Запорізькій області та всім українцям в цей нелегкий час.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
08.02.2024