7 років на захисті державної незалежності та правопорядку

У червні 2014 року у структурі ГУ Національної поліції у Запорізькій області створено батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф».

Поліцейських батальйону привітали під час урочистого заходу, в якому взяли участь  начальник Головного управління Національної поліції у Запорізькій області Микола Лушпієнко, перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім, перший заступник голови ОДА Володимир Шустов, керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович.

Начальник ГУНП у Запорізькій області Микола Лушпієнко підкреслив, що за роки служби батальйон пройшов різні етапи становлення й отримав неоціненний досвід, високий професійний рівень та досягнення, які свідчать про те, що запорізький батальйон особливого призначення – один з кращих в Україні.

Перший заступник голови обласної ради Людмила Любім від імені голови ради та депутатського корпусу подякувала поліцейським за вірну службу, виконання обов’язку з охорони державних кордонів та правопорядку.

- Як представник запорізької громади скажу, що для нас важливо відчувати себе під  захистом, аби бути впевненими у завтрашньому дні, планувати й реалізовувати програми розвитку. Вірю, що в нашій країні настане мир, а ви охоронятимете правопорядок лише на мирних територіях.  А в день створення Скіфу бажаю вам впевненості, здоров’я і  нехай у ваших родинах панує злагода, - зауважила Людмила Сергіївна.

З нагоди створення батальйону особливого призначення «Скіф» кращих бійців  відзначили нагородами обласної ради.

З перших днів створення скіфівці брали участь у зоні проведення ООС, поліцейські батальйону  несли службу на блок-постах, розташованих на кордоні Запорізькій області, насамперед в селищах Розівка, Більмак, Темирівка, а також в містах Пологи та Енергодар. У 2015 році  батальйон «Скіф» брав  участь у боях під селищем Широкіне та в обороні міста Маріуполь. З кінця 2016 року по теперішній час запорізькі правоохоронці  несуть службу у місті Лисичанськ Луганської області, забезпечують публічний порядок та громадську безпеку на території Донецької та Луганської областей, у Запоріжжі та Бердянську. За час несення служби працівники БПСПОП «Скіф» мають високі показники у боротьби зі злочинністю та входять до трійки  найкращих серед підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення.

Відділ комунікацій Запорізької області

 

 

Дата публікації: 
10.06.2021