25 березня в Україні відзначають День заснування Служби безпеки України

Саме цього дня у 1992 році прийнято Закон «Про Службу безпеки України».

З цієї нагоди в управлінні СБУ у Запорізькій області відбулося урочисте зібрання. Людей, які обрали за професію захист державних інтересів, привітали голова Запорізької обласної ради Олена Жук, заступник голови облради Владислав Куценко, голова ОДА  Олександр Старух, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, правозахисники й інші. 

Начальник управління СБУ в Запорізькій області Борис Безрукий привітав колег, зауваживши, що захід відбувається з дотриманням карантинних вимог, а отже й обмеженої кількості учасників. Він  зачитав привітання голови Служби безпеки України Івана Баканова, в якому відзначені високі досягнення співробітників СБУ у захисті державних інтересів, протидії  гібридній війні та тероризму, інформаційним загрозам.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, загиблих під час виконання бойових операцій.

-Завдяки вашому професіоналізму, патріотизму й переконанням Запорізька область змогла протистояти агресору й забезпечити мир і спокій на нашій території.  Для більшості з вас ваша робота – це покликання, справа всього життя. Від імені громади Запорізької області дякую вам за службу на захисті інтересів держави й Запорізького краю, зичу всім співробітникам надійного сімейного тилу, добробуту й успішної служби. 

З нагоди 29-ї річниці Служби безпеки України та за високі  досягнення у справі захисту інтересів держави, Олена Жук вручила грамоти Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

Дата публікації: 
25.03.2021