Новини Запорізької обласної ради

24.06.2019

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства депутати розглянули питання, винесені на тридцяту позачергову сесії Запорізької обласної ради, й особливу увагу звернули на профільні питання.

24.06.2019

22 та 23 червня фінішував юнацький чемпіонат України серед команд U-17 (футболісти 2002 року народження), що виступають у першій лізі. Перемогу святкували хлопці із Запоріжжя: у матчі за перше місце СДЮШОР «Металург» перемогла МФА з Мукачево з рахунком  2:1.

Як поділився директор СДЮШОР «Металург» Дмитро Колодін, ця перемога стала достойним завершенням навчання в юнацькій школі для футболістів.

24.06.2019

Депутати з постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства заслухали питання порядку денного тридцятої позачергової сесії Запорізької обласної ради.

24.06.2019

Інтерактивна лекція з такою назвою відбулась 19 червня у комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради. Учасниками заходу стали випускники безкоштовних курсів української мови, відвідувачі розмовного клубу української мови «КУМ» та читачі бібліотеки.

24.06.2019

У вівторок, 25 червня, об 11:00 відбудеться тридцята позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання. 

Місце проведення – сесійна зала Запорізької обласної ради.

On-line-трансляцію пленарного засідання сесії можна буде дивитися на сайті Запорізької обласної ради. 

Вхід - зі сторони площі Профспілок.

24.06.2019

У вівторок, 25 червня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Роман Кузьменко.  

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном  0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

22.06.2019

Запорізьке музичне училище імені Платона Майбороди за свою більш як дев'яносторічну історію випустило у світ сотні, тисячі талановитих хлопців і дівчат. І ось знову училище перегорнуло ще одну сторінку своєї історії, провівший у самостійне творче життя ще 53-х випускників.

22.06.2019

У палаці культури «Дніпроспецсталь» зібралися сотні людей, які взяли на себе надвідповідальну місію і вже завтра стануть до роботи, щодня, щохвилини рятуючи здоров'я і життя своїх пацієнтів. Це — випускники Запорізького державного медичного університету, які роз'їдуться по всьому світу і будуть гордо нести звання і мудрість вихованців цього потужного запорізького вишу.

22.06.2019

В Медіа-центрі обласної ради відбувся брифінг за участі депутатів, членів робочої групи, що протягом декількох місяців провели оцінку об’єктів будівництва, що фінансуються з обласного та державного бюджету.

21.06.2019

У палаці культури Металургів трудовий колектив ПрАТ «Запоріжвогнетрив» приймав привітання з нагоди 86-ї річниці з дня створення підприємства.

Директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман відзначив, що підприємство є базовим у постачанні вогнетривів в Україні і має чудові перспективи подальшого розвитку.

Сторінки