Новини Запорізької обласної ради

22.09.2017

Сьогодні депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Ірин Вишнякова приймала привітання із ювілеєм. Одним з перших депутата привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Побажавши Ірині Вишняковій успіхів у професійній і громадській діяльності, а також безхмарного родинного щастя, голова обласної ради вручив ювілярці букет квітів і Почесну грамоту Запорізької обласної ради.

22.09.2017

Колектив заводу «Запоріжтрансформатор» відзначив 70-річний ювілей підприємства. В урочистостях з цієї нагоди взяв участь голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Від імені всього депутатського корпусу він привітав колектив заводу з ювілеєм і подякував працівників  трансформаторного заводу за внесок у розвиток Запорізького краю та популяризацію нашого регіону в усьому світі. А в особі працівників ЗТР Григорій Самардак привітав  усіх машинобудівників із професійним святом.

22.09.2017

Пробігти спеціалізований крос, розібрати та зібрати автомат Калашникова, виконати нормативи у засобах захисту, позмагатися у стрільбі та військово-прикладній естафеті, підтягнутися у бронежилеті, надати  домедичну допомогу в умовах бойових дій, пройтися строєм та заспівати пісню. – Такі завдання проходитимуть 17 команд (по 10 в кожній) з усіх куточків Запорізької області, які сьогодні беруть участь в фіналі обласного конкурсу для трудової та студентської молоді «Призовник – 2017» на «Уральських казармах».

22.09.2017

Навчальний семінар “Регуляторна політика та регуляторні акти: поняття, процедура та практичні аспекти” провели для представників громад Запорізької області за підтримки Запорізької обласної ради, Асоціації міст України та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст».

22.09.2017

Перший заступник голови облради Єгор Семенков, депутати обласної ради Микола Пастушенко та Володимир Тарасов привітали декілька сотень кам’янців, які зібралися на урочисте свято у місцевому палаці культури, з Днем міста.

Єгор Семенков побажав присутнім єдності та розуміння, особливо враховуючи, що вони стали на новий шлях – шлях створення об’єднаної територіальної громади.

21.09.2017

Гість Медіа-центру Запорізької обласної ради – депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету Василь Хвостак

21.09.2017

Мешканці Запорізької області завдячують Запорізькому обласному Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Зокрема, Жанна Дмитрівна Сєводнєва з села Терпіння Мелітопольського району висловила щиру вдячність за підтримку програми «Сільське подвір’я», подзвонивши на «гарячу» лінію комунальної установи «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради.     

21.09.2017

15-16 вересня 2017 року у м. Приморськ  пройшов Всеукраїнський  турнір з волейболу серед ветеранів 50+  пам’яті І.І. Маркова.

Організаторами заходу виступили Приморський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки  управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА.

21.09.2017

Використання електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг Prozorro дозволило комунальним установам та закладам Запорізької обласної ради у серпні 2017 року зекономити 3,1 млн. гривень від очікуваної вартості 23,45 млн. грн.. Це – 13,2% від запланованої суми.

20.09.2017

Сьогодні в  обласному  контактному  центрі  відбулась  "пряма  лінія",  під час  якої  громадяни  в  телефонному  режимі  мали  змогу  поставити  актуальні запитання депутату обласної ради, члену  постійної  комісії  з питань бюджету  Миколі Пастушенку.  Дзвінки надходили з різних куточків Запорізької області. Зокрема, міста Запоріжжя, Більмацького, Кам’янсько-Дніпровського, Чернігівського, Приазовського районів.

Сторінки