Новини Запорізької обласної ради

29.03.2017

Профільні питання та питання одинадцятої сесії облради обговорили депутати постійної комісії з питань бюджету.

29.03.2017

На засідання робочої групи були запрошені в.о.  директора КП «Автогосподарство» Запорізької обласної ради Валерій Гашенко, директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов, представники громадськості. 

За словами керівника робочої групи, депутата обласної ради Володимира Тарасова, робоча група створена, щоб проаналізувати і дати оцінку ситуації, яка склалася на КП «Автогосподарство», налагодити конструктивний діалог і затвердити план подальших дій щодо виходу з кризи і налагодження ефективної роботи підприємства. 

29.03.2017

На цьому було наголошено на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, яке пройшло під головуванням депутата обласної ради Олени Клімченко.

З-поміж сотні питань, запланованих на розгляд одинадцятої сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання, члени постійної комісії зупинилися на профільних питаннях.

29.03.2017

Засідання постійної комісії з гуманітарних питань розпочалося з питання стипендійної підтримки студентів вищих навчальних закладів і професійно-технічних закладів освіти нашої області.

Сьогодні комісія одноголосно вирішила клопотати перед сесією Запорізької обласної ради підняти розмір стипендій для студентів вищих навчальних закладів до 2 тисяч гривень.

29.03.2017

На порядку денному засідання постійної комісії облради з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва сесійні питання.

Депутати вважають важливим винесення на сесію питання «Про нормативно-правові документи з питань орендних відносин для об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області (регуляторний акт)», адже впевнені, що цим регуляторним актом питання орендних відносин комунальних закладів та установ обласної ради стануть більш демократичними, прозорими та ефективними.

29.03.2017

28 березня на базі комунальної установи «Обласний контактний центр» Запорізької обласної ради відбулась пряма телефонна лінія за участі  депутата Запорізької обласної ради,  заступника голови   постійної  комісії  з питань соціальної політики і праці, Аліни Супруненко.

28.03.2017

Агрогосподарства Запорізької області готуються до весняно-польових робіт. Як проходить процес підготовки в одному з підприємств Якимівського району – перевірив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

28.03.2017

25 березня 2017 року задля збереження традицій української пісенної творчості, розвитку вокально-хорового мистецтва в області, активізації діяльності та підтримки постійно діючих хорових та вокальних колективів, підвищення рівня  виконавської майстерності учасників на базі комунального закладу “Палац культури “Титан” м. Запоріжжя відбувся обласний конкурс хорових і вокальних колективів.

28.03.2017

29 березня о 13:00 відбудеться засідання робочої групи з перевірки діяльності КП «Автогосподарство» Запорізької обласної ради

 

Місце проведення засідання – к. 464 – 1 Запорізької обласної ради.

 

28.03.2017

Питання порядку денного 11-ї сесії обласної ради розглянули депутати з постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва.

Серед питань розглянуто кадрові, майнові, освітні, профільні та інші. Так, під час обговорення плану роботи КП «Облводоканал» депутати погодилися з думкою щодо необхідності модернізації мереж та оновлення транспортного парку. За словами голови комісії Катерини Луценко, підприємство потребує значних вкладень, але отриманий результат зміг би налагодити стабільне функціонування підприємства.

Сторінки