Новини Запорізької обласної ради

22.11.2017

Наміри центральної влади перекласти фінансування пільг окремим категоріям громадян на оплату електроенергії, природного газу, послуг з тепло-, водопостачання та інших житлово-комунальних послуг з державного бюджету на місцеві бюджети, зафіксовані в проекті держбюджету на 2018 рік, викликало занепокоєння депутатів Запорізької обласної ради.

22.11.2017

В комунальному закладі "Запорізька обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Рідна країна – безпечна країна!", організованого Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей з метою сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей, а також для реалізації їхніх творчих здібностей та тала

22.11.2017

Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації почала опрацьовувати питання порядку денного чергової сесії  та розглядати профільні питання.

21.11.2017

Відсоток перерахування реверсної дотації з місцевих бюджетів до державного бюджету у 2018 році може зрости. За попередніми розрахунками, це призведе до зменшення обсягу бюджетів всіх рівнів області на 390 млн.грн.

Депутати Запорізької обласної ради сьомого скликання стурбовані питанням збільшення обсягу вилучення коштів обласного бюджету державному бюджету у вигляді реверсної дотації.

21.11.2017

Перші юні програмісти отримали свою першу освіту в …комунальному закладі "Запорізька обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради. Сьогодні група хлопчиків і дівчаток - учасників гуртка "Code club" завершили тримісячне навчання з комп’ютерного програмування. Подяки за успішне засвоєння програми дітям вручив аспірант КПУ Ігор Носатов, який на волонтерських засадах проводив заняття в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради.

В закладі планують продовжити роботу у цьому напрямі.

21.11.2017

На честь чергової річниці трагічної і героїчної сторінки в історії України сьогодні на Майдані Героїв зібрались сотні запоріжців. Студенти, молоді військовослужбовці, працівники органів місцевого самоврядування і державної служби, Національної поліції і культури прийшли на площу біля будівлі обласної ради відзначити День Гідності і Свободи.

Офіційній частині мітингу передував урочистий молебень, що його  відслужили представники різних релігійних конфесій.

21.11.2017

Депутати Запорізької обласної ради ініціюють звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо фінансування у 2018 році закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

За словами депутатів постійної комісії з питань бюджету, дане звернення – необхідність, яка виникла через проект Закону України «Про Державний бюджету України на 2018 рік», де зазначено рішення держави передати фінансування закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації з державного бюджету на місцеві бюджети.

21.11.2017

Справжній подарунок отримали жителі Шевченківського району від депутата Запорізької обласної ради - на вулиці Юності, 85А в Шевченківському районі Запоріжжя встановлений сучасний дитячий майданчик. Напередодні відбулось урочисте відкриття нового ігрового комплексу. Свято вийшло на славу: з веселими конкурсами і іграми, подарунками і солодощами.

20.11.2017

Основна мета атестації - підвищення ефективності їх діяльності і відповідальності  за доручену справу.

Відповідно до розпорядження №252-к від 17.10.2017 року, атестація посадових осіб виконавчого апарату Запорізької обласної ради проводитиметься в листопаді-грудні 2017 року. Сьогодні, під час першого етапу атестацій під керівництвом першого заступника голови обласної ради, голови атестаційної комісії Єгора Семенкова, атестацію проходили керуючий справами виконавчого апарату, а також керівники провідних управлінь і відділів апарату.

20.11.2017

Станом на 01.11.2017, до обласного бюджету надійшло 3 млн. 846 тис. грн. плати за оренду цілісних майнових комплексів та майна спільної власності.

Затверджений сесією обласної ради план на січень-жовтень 2017 року з плати за оренду цілісних майнових комплексів та майна спільної власності у обсязі 3 млн. 247 тис. грн. виконаний на 118,4 відсотка. Перевиконання плану становить 598 тис. 764 грн.

Сторінки