Новини Запорізької обласної ради

19.04.2018

Будівля хірургічного корпусу обласної дитячої лікарні не бачила капітального ремонту з 1976 року.  Приміщення, збудоване  у 1938 році за старими технологіями, ремонтувати вже  недоцільно, а тому прийнято рішення про його демонтаж та зведення нового корпусу.

19.04.2018

20 квітня  стартує III відкритий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі», яке об’єднає на Запорізькій землі музикантів з усієї країни.

19.04.2018

Депутати Запорізької обласної ради вишукують можливості для збільшення розміру депутатського фонду. Під час засідання спеціально створеної комісії, до якої увійшли представники всіх політичних фракцій, під головуванням ініціатора створення Програми сприяння виконанню депутатських повноважень, депутата облради Олега Буряка депутати визначились із відповідальними за вишукування резервів в обласному бюджеті.

19.04.2018

У п’ятницю, 20 квітня 2018 року, відбудеться пряма гаряча телефонна лінія на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству та гендерній дискримінації (заборонний та обмежувальний припис  тощо)», під час якої, на запитання громадян відповідатимуть фахівці системи безоплатної правової допомоги, співробітник патрульної поліції Запорізької області та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу.

Звертатись з 9.00 до 11.00 за телефоном  0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

18.04.2018

Сьогодні у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В.Магара відбулося свято милосердя і широкої людської душі. Так, запоріжці відзначали сторічний ювілей найпотужнішої в країні гуманітарної організації – Товариства Червоного Хреста України.

Долучився до святкування організації, що користується найбільшою довірою серед вітчизняних і благодійних організацій та серед громадян, і перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

18.04.2018

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак привітав учасників підписання  трьох меморандумів між Запорізьким центром льотної підготовки імені Маршала авіації О.І. Покришкіна та організаціями, які прагнуть відновити роботу підприємства. Підписання відбулося сьогодні в медіа-центрі корпорації «Рассвет» після знайомства з потужністю центру та можливостями  аеродрому в с.Широке.

18.04.2018

16 квітня  відбувся тренінг «Креативна Європа», під час якого менеджер із комунікацій Національного Бюро Ксенія Калина розповіла про проекти міжнародної співпраці та умови участі у програмі Креативна Європа у місті Запоріжжя

18.04.2018

Директор Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун у Медіа-центрі Запорізької обласної ради розповів про досягнення громад регіону і перспективи їх розвитку.

17.04.2018

Сьогодні відбулося перше засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у Запорізькій обласній раді, яке провела депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Ірина Вишнякова. У засіданні взяли участь представники різних фракцій і працівники апарату облради.

17.04.2018
Про перспективи громад розповів гість Медіа-центру облради – директор Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун

Сторінки