Новини Запорізької обласної ради

11.12.2018

В Запорізькому обласному центрі молоді завершився обласний тур першого і єдиного у нашому регіоні шоу, під час якого жарти створюються на очах у глядача – «Імпровізу».

11.12.2018

В рамках підготовки до чергової сесії Запорізької обласної ради члени постійної депутатської комісії з гуманітарних питань розглянули питання, що винесені на порядок денний. Так, для голови комісії Володимира Кюрчева та його колег Сергія Бєлікова, Тетяни Ковиліної та Івана Чеснокова, які були присутні на засіданні, справжнім відкриття стали результати комплексної перевірки, зробленої робочою групою у окремих комунальних закладах і установах.

11.12.2018

13 грудня відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства.

Початок засідання – об 11:00.

З порядком денним засідання можна ознайомитись тут

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

11.12.2018

20 грудня 150 років з дня заснування відзначатиме культурно-освітня громадська організація «Просвіта», наступником якої є Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. З цієї нагоди в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.Магара пройшли урочисті збори учасників «просвітницького» руху в Запорізькій області. 

11.12.2018

У Запорізькій обласній раді відбулась фахова майстерня на тему: «Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування»

10.12.2018

Представники профспілок та студентських рад різних університетів та коледжів області стали гостями Запорізької обласної ради, де вони поспілкувалися з очільником обласного парламенту Григорієм Самардаком та дізналися більше про роботу депутатського корпусу

10.12.2018

Цими вихідними в концертному залі Запорізької обласної філармонії  відбулося грандіозне талант-шоу «Гармонія краси - 2018», в якому взяли участь вихованці інтернатних закладів області, реабілітаційних центрів та прийомних сімей.

Цього року фестиваль, який допомагає розкривати свої таланти особливим дітям, пройшов вп’яте. «Захід надихає цих дітей повірити в себе і в свої сили, в те, що вони можуть і гідні досягати успіху в житті», - поділилися організатори «Гармонії-краси».

09.12.2018

Днями обласний центр приймав учасників чемпіонату з греко-римської боротьби, присвячений видатному спортсмену Якову Пункіну, якому б 8 грудня виповнилося 97 років

09.12.2018

У Палаці спорту «Юність» пройшов відкритий традиційний турнір з дзюдо на призи президента Запорізької обласної федерації дзюдо Еріха Альвіновича Барца серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 років народження.

Сторінки