Новини Запорізької обласної ради

21.04.2019

Футбольне поле пологівського стадіону «Локомотив», побудованого ще в 30-х роках минулого століття, потребувало реконструкції й довгий час не використовувалося за призначенням. Менше ніж за два роки  футбольне поле реконструювали коштом обласного, місцевого та державного бюджетів

20.04.2019

Одне з найпотужніших підприємств запорізького промислового майданчика – ПАТ «Запоріжкокс» - відзначило 85-тий день народження. Привітали трудовий колектив із значною подією голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак і перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. 

Під час урочистої церемонії в палаці культури металургів голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак відзначив:

19.04.2019

Майже 2 тисячі жителів Оріхова зовсім скоро будуть забезпечені стабільним постачанням питної води. 1,5 млн. грн., виділених з обласного бюджету, вже направлені на капітальний ремонт водозабору підземних вод із свердловини №6. Це дозволить відновити водопостачання населення по вулицях Соборній, Машинотракторній, Зарічній міста Оріхів Запорізької області.

19.04.2019

В студії Медіа-центру – Людмила Любім, голова комісії з питань економічного розвитку, інвестицій та підприємництва

18.04.2019

З 26 по 29 березня в м. Київ відбулось суддівство ІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Для участі у ІІ турі конкурсу було подано 97 краєзнавчо-дослідницьких робіт з різних регіонів України. Пошукові роботи від Запорізької області гідно представили наш край та зайняли призові місця у 4-х з 5-ти напрямів:

Напрям «Українська революція – доба національного державотворення»

18.04.2019

Сьогодні у комунальній установі «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради відбулась чергова пряма телефонна лінія. Протягом години з мешканцями Запорізької області спілкувалась депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Людмила Любім.

За порадою та допомогою до Людмили Любім звернулись мешканці м. Запоріжжя, Більмацького, Кам’янсько-Дніпровського та Якимівського районів.

18.04.2019

На базі комунального закладу «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» Запорізької обласної ради відбувся кущовий семінар зі спеціалістами органів управління освітою, керівниками методичних об’єднань і працівниками закладів  освіти, які відповідають за безпеку життєдіяльності та викладають навчальні предмети «Основи здоров’я» і «Захист вітчизни» в рамках Дня Цивільного Захисту та Тижня безпеки життєдіяльності у 2019 році.

18.04.2019

Сьогодні під час регіональної  науково-практичної  конференції з актуальних питань фтизіатрії та пульмонології в сучасних умовах, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко вручив заслужену нагороду  Олександру Ахтирському.

18.04.2019

Обласний конкурс патріотичної творчості «Спадщина» встановив рекорд: вперше за 18 років свого існування до фіналу конкурсу вийшла 31 творча команда з різних куточків Запорізької області. Загалом у 2019 році у зональних відбіркових турах «Спадщини», які проводились  впродовж березня у Мелітополі, Бердянську, Токмаку, Оріхіві, Запоріжжі, у смт. Михайлівка та Пологах, взяли участь близько 2000 юнаків і дівчат.

17.04.2019

Запорізький Національний університет зробив перший випуск магістрів за спеціальністю «Публічне управління і адміністрування» (до цього спеціальність мала назву «Державне управління»). Випускників магістратури, які впродовж 30 місяців опановували науку бути управлінцями, привітав перший заступник голови Запорізької обласної ради, кандидат юридичних наук Єгор Семенков.

Сторінки