Новини Запорізької обласної ради

25.07.2017

Сумна історія Дарини Яковлевої, 3-річної жительки Мелітополя (Запорізька область), яка граючись із сірниками, підпалила свій одяг і в результаті отримала 70% опіків тіла, не залишила байдужими депутатів та співробітників Запорізької обласної ради. 

24.07.2017

Спеціально створена робоча із представників постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області, виконавчого апарату обласної ради, обласної державної адміністрації та депутатських фракцій, провела роботу з огляду майна, ознайомлення із статутною, фінансовою та господарською діяльністю професійно-технічних навчальних закладів міста Запоріжжя.

Так, протягом тижня робоча група ознайомилася з веденням діяльності наступних закладів:

24.07.2017

24 липня 2017 року о 17-00 в залі 300 відбудеться засідання президії Запорізької обласної ради.

21.07.2017

Робоча поїздка голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака до Новомиколаївського району

21.07.2017

Таку можливість голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак обговорив з керівництвом молокозаводу під час робочої поїздки до Новомиколаївського району.

Зокрема, голова облради ознайомився з виробництвом, оглянув потужності підприємства, поцікавився перспективами його розвитку.

21.07.2017

Основні перепони на шляху до стабільного водозабезпечення жителів селища Новомиколаївка голова обласної ради Григорій Самардак обговорив під час виїзної робочої наради з керівництвом району, заступником голови обласної державної адміністрації Віктором Скобліковим та фахівцями. Нараду очільник депутатського корпусу провів безпосередньо на селищній дільниці КП «Водоканал».

21.07.2017

Перебуваючи з робочою поїздкою в Новомиколаївському, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак відвідав село Зелений Гай, де побував на одному  з передових підприємств району.  

Тут не тільки вирощують традиційні зернові культури, а й виготовляють корми для худоби, власне, розвивають тваринництво, а крім того, займаються бджолярством. Є на підприємстві сучасна лабораторія, яка дозволяє ще на стадії виробництва точно  визначити якість сировини.

21.07.2017

Сьогодні депутати та співробітники Запорізької обласної ради взяли участь у семінарі  «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

У рамках семінару представники Держенергоефективності розкрили переваги укладення ЕСКО-договорів для термомодернізації бюджетних установ, а також особливості впровадження енергоменеджменту у бюджетній сфері.

21.07.2017

Про пріоритети при перерозподіли бюджетних коштів – заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко – в програмі «День. Тема»

21.07.2017

У середу, 26 липня, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Ярослав Миколайович Криль.

 

Дзвінки приймаються з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Сторінки