Рішення ради, прийняті за пропозицією депутатів

 

Рішення ради, прийняті за пропозицією депутатів та постійних комісій з 01 січня 2016 року

 

№ з/п

Рішення ради

№ рішення

Суб’єкт внесення

Друга сесія сьомого скликання (перше пленарне засідання) 25.02.2016

1

Про звернення Запорізької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про фінансування лісогосподарських підприємств в 20І6 році

№ 17

Депутат обласної ради Г.В. Самардак

2

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо проблем у забезпеченні металобрухтом вітчизняних металургійних підприємств

№ 18

Депутат обласної ради С.В. Чередниченко

3

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування пільг для населення

№ 19

Постійна комісія з питань бюджету

4

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності фінансування закладів професійно-технічної освіти України за рахунок субвенцій з державного бюджету

№ 20

Постійна комісія з питань бюджету

5

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту від 04.02.2016 № 3851-І «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільськогосподарських товаровиробників»

№ 21

Депутат обласної ради С.Ф. Кальцев

Друга сесія сьомого скликання (друге пленарне засідання) 17.03.2016

6

Про регламент роботи Запорізької обласної ради сьомого скликання

№ 41

Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації

Третя позачергова сесія сьомого скликання 31.03.2016

7

Про врегулювання Запорізькою обласною радою орендних відносин щодо майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.

№ 34

Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства

8

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Закону України від 14.03.2016 № 4217 «Про внесення зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (щодо звільнення від сплати адміністративного збору).

№ 35

Депутат обласної ради С.Ф. Кальцев

9

Про внесення змін до рішення Запорізької обласної ради від 18.12.2015 № 6 «Про обрання постійних комісій Запорізької обласної ради» стосовно депутатів обласної ради Грачова С.В., Гуцуляк І.Г.

№ 36

Депутат обласної ради С.Ф. Кальцев

10

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Прем'єр-міністра України щодо приведення у належний стан автомобільних доріг Запорізької області.

№ 37

Депутат обласної ради С.В. Чередниченко

11

Про звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України підтримати законопроект № 1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси»

№ 38

Депутат обласної ради Ю.М. Ружин

Четверта позачергова сесія сьомого скликання 20.04.2016

12

Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг (ProZorro)

№ 2

Депутат обласної ради В.П. Марченко

П'ята сесія сьомого скликання 31.05.2016

13

Про завдання Запорізької обласної ради щодо наповнення доходної частини обласного бюджету та ефективного використання бюджетних коштів на 2016 рік.

№ 32

Постійна комісія з питань бюджету

14

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України про надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в 2016 році.

№ 34

Депутат обласної ради В.М. Сухіна

15

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо приведення у належний стан автомобільних доріг у Розівському районі Запорізької області».

№ 35

Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу

16

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 315 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2015 р. № 758».

№ 36

Депутат обласної ради С.Ф. Кальцев

17

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Прем’єр-міністра України щодо справедливого розподілу та пришвидшення виділення коштів субвенції на вирішення нагальних проблем Запорізької області.

№ 37

Депутат обласної ради Г.М. Шевченко

18

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України та Кабінету Міністрів України щодо надзвичайної ситуації, яка пов'язана із підвищенням рівня ґрунтових вод на території Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області.

№ 38

Депутат обласної ради О.С. Григорчук

19

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Запорізької області на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги для підприємств житлово-комунального господарства.

№ 39

Депутати обласної ради С.О. Ткаченко, Є.О. Семенков, В.П. Марченко, В.В. Хвостак.

20

Про Положення про проведення конкурсу для осіб, які виявили бажання увійти до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Запорізькій області.

№ 40

Депутат обласної ради І.О. Вишнякова

Шоста позачергова сесія сьомого скликання 30.06.2016

21

Про внесення змін до обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.12.2014 № 28, зі змінами та доповненнями

№ 16

Депутат обласної ради С.Ф. Кальцев

22

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 № 91

№ 18

Депутат обласної ради Г.В. Самардак

23

Про звернення депутатів Запорізької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»

№ 19

Депутат обласної ради О.В. Старух

24

Про Порядок висвітлення діяльності депутатів Запорізької обласної ради

№ 20

Депутат обласної ради О.В. Старух