Жителі територій Запорізької області акцентують увагу депутатів облради на питаннях ЖКГ та стану дорожнього покриття

Проєкт «Влада на зв’язку з громадськістю» продовжує допомагати  мешканцям регіону у вирішенні проблемних питань. Це довела чергова пряма «гаряча» лінія на базі комунальної установи «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради. Цього разу з жителями області спілкувався депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу Володимир Тарасов.

Можливістю поспілкуватись з депутатом скористались мешканці м.Бердянськ, м.Енергодар, а також Більмацького, Веселівського та Кам’янсько-Дніпровського районів.

Переважна більшість питань стосувались житлово-комунальної сфери. Так, зокрема, житель м. Бердянськ поскаржився депутату на нецільове використання коштів правлінням ОСББ, в якому він проживає.

Продовжують хвилювати мешканців віддалених куточків області і питання ремонту доріг. Так, цього разу на занедбаний стан доріг нарікали мешканці Більмацького та  Кам’нсько-Дніпровського районів.

Володимир Тарасов уважно підійшов до кожного дзвінка та до кожної озвученої проблеми заявників. Ті звернення, які потребують додаткового часу на опрацювання, були взяті на контроль для вжиття відповідних заходів реагування.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
11.09.2019