«Запорізький геріатричний пансіонат – соціальний проєкт Запорізької обласної ради», - Єгор Семенков

Умови перебування і якість харчування 212 підопічних комунальної установи «Запорізький геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради – задовільні. В цьому під час робочої поїздки до установи переконався перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Цього року на утримання обласного геріатричного пансіонату в обласному бюджеті передбачено 18,4 млн. грн.. Ще 550 тис грн. -  на реконструкцію житлових приміщень для облаштування санвузлів. – Нові туалети повинні підвищити комфорт людей, які живуть в пансіонаті не один рік і які змушені пересуватись на інвалідних візках.

Разом із заступником директора Запорізького геріатричного пансіонату Сергієм Павловим перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков відвідав їдальню закладу, де переконався: чотириразове харчування є якісним і по-справжньому домашнім. Головним «маркером» в визначенні якості страв стали самі підопічні: всі, з ким вдалось поспілкуватись, підтвердили, що борщ, вареники, м’ясні страви дуже смачні, а фрукти та кисломолочні вироби в меню додають радості життя.  

Крім того, Єгор Семенков відвідав кімнати, де живуть одинокі та люди похилого віку, бібліотеку, де вони мають змогу користуватись не тільки книжками, а й комп’ютерами (підопічні спілкуються за допомогою комп’ютерної техніки зі своїми родичами та знайомими по Skyp`у). Підтримувати здоров’я кожен з них може як у тренажерному залі, так і в стоматологічному та фізіотерапевтичному кабінетах. За підтримки Запорізької обласної ради та друзів пансіонату кабінети оснащені сучасною апаратурою.

У відкритому доступі для підопічних інтернату – телевізори, творча та трудова майстерні, церква. Їхній культурний розвиток забезпечують як «домашні» концерти, так і спільні виїзди до музеїв, театрів, парків. 

Загалом, роботу установи забезпечують 140 співробітників.

- У Запорізькому геріатричному пансіонаті забезпечено догляд високого рівня. Стабільне фінансування установи з боку обласної ради дозволяє гарантувати одиноким запоріжцям, людям похилого віку та людям з інвалідністю комфортні умови проживання і спілкування. Тож, Запорізька обласна рада виконує свою соціальну місію, - підкреслив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
06.02.2020