Запорізьким вчителям - переможцям фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» - Запорізька облрада виплатить суттєву винагороду

За підтримки Запорізької обласної ради в регіоні розпочався третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура». Учасників – переможців обласних етапів конкурсу – гостинно зустріли у комунальному вищому навчальному закладі «Хортицька національно-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради.

Тих, хто оновлює, осучаснює зміст освіти в Україні, щиро вітали заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко, начальник департаменту освіти та науки Запорізької ОДА Тетяна Озерова, в.о. ректора комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Анатолій Казачук.

Вітаючи вчителів фізкультури з усіх областей України, Владислав Марченко передав їм слова вітання від голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака і від всього депутатського корпусу Запорізької обласної ради.

- Ми пишаємося вами, бо з вас починаються  зміни. Ви формуєте у наших дітей модель поведінки, яку, я сподіваюсь, вони будуть використовувати у своєму житті. На вас дуже відповідальна місія – давати приклад молодій генерації України. Депутати Запорізької обласної ради завжди підтримують провідників прогресивних ідей освіти і спорті, - сказав заступник голови Запорізької облради і підкреслив, що для переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року» Запорізька обласна рада виділила по 10 тис. грн., для лауреатів – по 5 тис. грн..  

Повідомлення Владислава Марченка про те, що переможці фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» від Запорізької області отримають від Запорізької обласної ради 50 тис грн., учасники конкурсу зустріли бадьорими оплесками.

Запоріжці, господарі фіналу конкурсу «Вчитель року – 2018» у номінації «Фізична культура», подарували гостям незабутню концертну програму, учасниками якої стали і зовсім юні «зірочки» сцени, і народна артистка України Любов Малицька, і вихованці театру бою «Запорізький Спас». 

А попереду у поважного журі непроста робота – визначити  кращого з 25-ти найактивніших і найспритніших учителів номінації «Фізична культура» з усіх областей України. До речі, серед них – і Майстри спорту України, і педагоги, які мають 25-річний стаж педагогічної роботи.  

Для довідки: Всеукраїнський конкурс «Учитель року» започаткований в Україні з 1995 року. Його метою є виявлення і підтримка творчих пошуків педагогів, піднесення ролі вчителя у суспільстві, поширення перспективного педагогічного досвіду як в освітньому просторі Запорізького краю, так і на теренах всієї України.

 

Дата публікації: 
21.04.2018