Запорізька шкільна молодь змагається у кіномистецтві

Сьогодні у кіноконцертній залі імені О.Довженка відбувся фінал четвертого обласного кінофестивалю патріотичного спрямування для учнівської молоді «Кінотріумф.ZP», організатором якого виступив комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

Кінофестиваль проводиться у формі конкурсного показу короткометражних фільмів патріотичної тематики, створених колективом авторів – представників учнівської молоді. Його метою є формування мовленнєвої культури й ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації; залучення учнівської молоді до створення медіапроектів патріотичного спрямування, що формують національно-культурну ідентичність, національно-патріотичний світогляд; сприяння набуттю дітьми та молоддю патріотичного досвіду.

Цьогорік у «Кінотріумфі.ZP» брали участь десять команд учнівської молоді з навчальних закладів усіх типів, які, залежно від досвіду участі у кінофестивалі, були розподілені за лігами: дебютантів, лауреатів і прем’єр-лігою.

До школярів, які стали переможцями у конкурсних номінаціях, звернувся керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який згадав, як кілька місяців тому діти проходили жеребкування, визначалися із жанрами фільмів, над якими працювали у подальшому.

-Згадую, як світилися тоді ваші очі і як уже тоді у вас народжувалися ідеї щодо реалізації ваших короткометражок. А сьогодні із задоволенням вітаю вас із перемогою і з тим, що ви завдяки своєму таланту ступаєте на омріяну червону доріжку «Кінотріумфу.ZP». Пишаємося вами – ви найкращі! І вірю: це тільки початок вашого творчого шляху і попереду ще безліч перемог. Будьте ж класними акторами на сцені – і справжніми у житті! – побажав Володимир Подорожко.

Організатори й учасники фестивалю ж, у свою чергу, подякували обласній раді й управлінню молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації за постійну підтримку, а депутатам обласної ради, зокрема й  Віктору Буську та Ярославу Крилю – за допомогу в організації цьогорічного свята й надані подарунків фіналістам конкурсу.

Зрештою, діти продемонстрували свої фільми. Усі короткометражки були полярно різними, але однаковими в одному: вони пропагують красу рідного краю й людської душі, актуальність людяності й щастя у найменших дрібницях, які можна і треба помічати серед сірості буденності.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
22.05.2019