Запорізька обласна рада захистила трудові права керівника обласного академічного театру

В лютому 2017 року у Запорізькій обласній раді конкурсна комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара» Запорізької обласної ради визнала переможцем конкурсного добору на посаду директора комунального закладу Володимира Панькіна. В подальшому, рішенням обласної ради від 06.04.2017 №5, Володимира Панькіна призначено керівником Театру.

Не погоджуючись із результатами конкурсного добору, один із претендентів на посаду директора Театру оскаржив у суді рішення конкурсної комісії, покликаючись на незаконність дій комісії та допущені порушення в її формуванні.

В квітні 2018 Запорізький окружний адміністративний суд вирішив задовольнити позовні вимоги претендента, що не виборов перемоги у конкурсі, та скасував рішення конкурсної комісії, визнав протиправним та скасував рішення обласної ради про призначення Володимира Панькіна директором Театру.

Протилежне рішення було ухвалено Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом у серпні 2018, яким рішення місцевого суду скасовано, а провадження у справі закрито.

В травні 2019 року Верховним судом переглянуто справу та повернено її на новий розгляд до суду апеляційної інстанції, якою 5 листопада поставлено остаточну крапку в спорі – у задоволенні позову претендента, що не виборов перемоги, відмовлено в повному обсязі.

Таким чином, судом підтверджено законність рішення конкурсної комісії  з проведення конкурсного добору на посаду директора Театру та рішення сесії про затвердження на посаді Володимира Панькіна, що свідчить не тільки про повну відкритість роботи обласної ради у кадрових призначеннях, але й їх  законність та обґрунтованість.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
07.11.2019