Запорізька обласна рада пишається перемогою футболістів «Козацького ліцею» у престижному обласному турнірі

Футбольна команда комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II – III ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради виборола кубок турніру Metalurg Children's Cup. За те, що хлопці показали чудову гру і підняли престиж обласних комунальних закладів, гравці команди сьогодні отримали подяку від Запорізької обласної ради. Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко зустрівся з хлопцями – учнями 9-11-х класів, їхнім наставником Сергієм Філоненком та директором «Козацького ліцею» Оксаною Губіною.

Під час справжньої чоловічої бесіди Володимир Подорожко зазначив, що ця перемога з рахунком 7:1 у діючого чемпіона – ліцею «Перспектива» - і гарна фізична підготовка допомагатимуть їм у житті.

- Футбол був і залишається спортом №1 для чоловіків у всьому світі і, в тому числі, в Запорізькій області. Запорізька обласна рада докладає зусиль, щоб забезпечити у своїх комунальних освітніх закладах всі умови для занять спортом і, зокрема, футболом. І нове футбольне поле, яке збудовано на території «Козацького ліцею» минулого року, - тому підтвердження, - сказав Володимир Подорожко і вручив відзнаки Запорізької обласної ради. Почесну грамоту обласної ради – капітану команди Михайлу Головченко, грамоту Запорізької обласної ради – тренеру Сергію Філоненку і подяку голови Запорізької обласної ради – всій команді «Козацького ліцею».

Подякувавши за підтримку і увагу, футбольний наставник Сергій Філоненко  відзначив, що позитивним фактором перемоги була адекватна психологічна підготовка гравців і величезна допомога групи підтримки – ліцеїстів та вчителів.

Попереду у хлопців – виграна в чесній спортивній боротьбі подорож у 4 країни Європи з екскурсіями. Юні футболісти зізнались, що ще ніколи не виїжджали за межі України. Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко від всіх депутатів Запорізької обласної ради побажав ліцеїстам нових перемог і гарного відпочинку.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
18.10.2019