Запоріжжя приймає гостей ІХ Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці»

Цього року фестиваль зібрав неймовірну кількість відвідувачів. З самого ранку на Козацькому колі  Національного заповідника «Хортиця» працювали   виставка майстрів народного мистецтва, презентаційні виставки національно-культурних товариств, де можна було скуштувати страви національної кухні різних народів та подивитися на вироби народного мистецтва, познайомитися з культурою національностей, що проживають у Запорізькій області. Козацькими традиціями дивували гостей фестивалю і в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ».

Гостей та організаторів фестивалю привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

-Дорогі запоріжці та гості фестивалю, сьогодні ми відзначаємо декілька поважних свят: Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято День Захисника України і День міста Запоріжжя. Свята Богородиця споконвіку захищала українських воїнів, український народ. І в цей день я хочу сказати, що всі ми повинні працювати і прагнути єдиного: світлого, комфортного та стабільного майбутнього для наших дітей та молоді. Нам нічого ділити, ми повинні лише примножувати той духовний скарб, який у нас є, - зауважив Володимир Подорожко.

З нагоди Дня Захисника України та за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток Запорізького краю Володимир Подорожко вручив відзнаки Запорізької обласної ради та від імені голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака побажав учасникам та гостям фестивалю міцного козацького здоров’я, незламності духу і вири у світле, заможне майбутнє нашої держави.

Концертну програму фестивалю склали самобутні колективи народної творчості.Також для гостей фестивалю концертну програму підготували учасники фестивалю національних культур «Єдина родина». Почесними гостями  цьогорічної «Покрови на Хортиці» стала Київська академічна чоловіча хорова капела ім.Л.М.Ревуцького.  

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
14.10.2018