Запоріжці простилися з легендарним багаторічним директором АвтоЗАЗу

Сьогодні у ПК «Запорізького автомобілебудівного заводу» відбулося прощання зі Степаном Івановичем Кравчуном, життя якого обірвалося на 84-му році.

Багато років в професії Степан Іванович присвятив галузі автомобілебудування. На завод «Комунар» він прийшов у далекому 1959 році слюсарем. А з 1983 по 1996 рік очолював потужне підприємство, яке прославило наше місто й підтримувало його розвиток. Степан Іванович Кравчун нагороджений медаллю «За розвиток Запорізького краю» та Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» I ступеня, йому надано звання Почесного мешканця міста Запоріжжя, мав чисельні нагороди та звання. А для всіх запоріжців Степан Кравчун залишиться в пам’яті ще і як ініціатор серійного випуску малолітражних автомобілів «Таврія» і «Славута».

- Про досягнення Степана Івановича, про здобутки підприємства за часи його керівництва, про його вміння любити життя, цінувати людей, про захоплення говорили чисельні друзі, колеги та близькі люди. Попри дощову погоду, сьогодні зібралося багато людей, які прийшли попрощатися з доброю, порядною людиною, яка своїми руками, власною працею зробила багато корисних справ для нашого міста, — акцентував увагу присутніх голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. - Я знав Степана Івановича багато років і вдячний долі за те, що у мене була можливість і спілкування, і дружньої поради від нього. Він любив свою роботу, любив землю, із захопленням займався сільським господарством…і вмів радіти життю й заряджати оточуючих оптимізмом. Коли втрачаєш таких людей, розумієш, що завершується ціла епоха «червоних директорів», як їх сьогодні називають в народі, людей, які були, насправді, прикладом для наступних поколінь. Ми маємо пам’ятати про таких людей, як Степан Іванович, брати найкраще з їх досвіду й продовжувати їх справу, з таким же патріотизмом працювати в інтересах рідного краю.

З добрими словами в пам’ять про Степана Івановича Кравчуна виступили також Олександр Степанович Головко, голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців, Сергій Бєліков, ректор Запорізької політехніки, Іван Михайлович Бастрига, який свого часу очолював Запорізький алюмінієвий комбінат, Микола Євдокименко, голова правління ПАО «Запорізький автомобілебудівний завод», Роман Омельянович, заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради.

Провести в останню путь Степана Кравчуна прийшли чисельні друзі, представники громадськості, міської та обласної влади, керівники підприємств та працівники АвтоЗАЗу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
27.11.2019