За ініціативи депутата облради, на Хортиці започатковано алею лікарів

Головні лікарі медичних закладів і установ Запорізької області об’єднались, аби висадити дерева для прийдешніх поколінь. Акція «Від покоління до покоління, від серця до серця», ініціатором якої  виступила депутат Запорізької обласної ради, головний лікар комунальної установи "Обласний медичний центр репродукції людини" Запорізької обласної ради, президент Асоціації організаторів охорони здоров’я Запорізької області Наталія Авраменко, пройшла на острові Хортиця, в районі плавневої зони.

- Дуби, калини і липи будуть радувати не одне покоління запоріжців. В цей непростий час такі заходи, які згуртовують громаду, є вкрай необхідними. І ми дуже раді з того, що запорізькі лікарі є командою і у роботі, і у корисних справах на користь громади, - зазначив начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Єгор Мороз, який долучився до акції, презентуючи Запорізьку облраду.

Чому акція отримала назву «Від покоління до покоління, від серця до серця», пояснила депутат Запорізької обласної ради Наталія Авраменко:

- В нашій області створено прекрасну базу медичних закладів, яку нам передали наші попередники. Тож, сьогодні прийшов наш час передавати молодому поколінню свої знання, свої життєві пріоритети, в тому числі, і любов до рідного краю. Тому ця алея, яку вже неофіційно назвали Алеєю лікарів, з кожним роком буде розростатися і поповнюватись новими деревами.

Сьогодні на площі біля 5 соток було висаджено 20 якісних саджанців з розплідника КСП «Запоріжзеленгосп». Працівники заповіднику «Хортиця» впевнені: такий чудовий матеріал, який сьогодні висадили лікарі, їм вдасться зберегти, і нові дерева значно розширять зелені легені Запоріжжя. За словами директора Національного заповідника «Хортиця» Максима Остапенка, саме в цій частині Хортиці відчувається нестача квітучих рослин. Тож, висаджені липи будуть приваблювати різноманітних комах, а калина – диких птиць.

- Ця алея – серйозний крок до відновлення Хортицького лісу, - сказав Максим Остапенко і подякував Запорізькій обласній раді і ЗОДА за допомогу заповіднику.

Ініціативу з висадки дерев підтримали всі головні лікарі медичних закладів міста і області, в тому числі КУ "Обласна інфекційна клінічна лікарня" та КУ "Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер" Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.11.2018