Єгор Семенков: «Впевнений, що сьогоднішні маленькі зірочки стануть яскравими українськими зірками»

ХІІ Міжнародний фестиваль мистецтв «Дивосвіт», який традиційно проходить в Запоріжжі і збирає сотні творчо обдарованих дітей, підбив підсумки, нагородивши близько 130 учасників у 8 номінаціях.

Гала - концерт та церемонія нагородження Міжнародного фестивалю мистецтв «Дивосвіт» пройшли в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театру ім.Магара. Концерт відкрили найкращі номери переможців фестивалю інструментального ансамблю «Клавіші» (Загальноосвітня санаторна школа-інтернат), Дмитра Горбунова (Запорізька музична школа №5), народного театру сучасної хореографії «Фенікс», народного художнього колективу ансамблю танцю і пісні в жестовому виконанні «Ритм».

Президент Центру «Світ Очима Дітей»  Вікторія Мєрєнкова наголосила, що цього року всі учасники фестивалю отримають нагороди.

- Звісно ж, вручимо дипломи, медалі переможцям. Багато з них отримають сертифікати на участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, сертифікати будуть вручені на 1000 євро колективам, які зможуть представити Україну на Міжнародному конкурсі в Греції. Дякую кожному учаснику за те, що фестиваль відбувся, що останні три дні ми були разом, за те, що ви дивували своєю майстерністю, - сказала Вікторія Мєрєнкова.

Директор Ради директорів фестивалів культури і мистецтва  Анна Булах відзначила роль викладачів:

- Кожен з вас, учасників, талановитий, але поруч з вами ті, хто допомагає вдосконалювати та розвивати талант, - ваші викладачі. На цьому фестивалі керівники колективів також будуть нагороджені в рамках конкурсу «Вчитель року мистецького спрямування», які започаткували Центр «Світ очима дітей» разом з Об’єднанням європейських фестивальних асоціацій мистецтв», Національною спілкою культури та мистецтва.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков від депутатів обласної ради подякував організаторам за  проведений фестиваль.

- Дякую учасникам за демонстрацію таланту, що ви не соромитеся та показуєте свої творчі здібності, вчителям – за внесок душі та серця в талант дітей, батькам – за час та можливість, які ви знаходите для розвитку дітей. Дякую за чудовий фестиваль! Такі фестивалі мають бути! Впевнений, що сьогоднішні маленькі зірочки стануть яскравими українськими зірками, - сказав Єгор Семенков.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
25.11.2019