Випускникам ЗДІА урочисто вручили дипломи про завершення навчання

Сьогодні свій документ про завершення навчання отримали півтисячі випускників-магістрів Запорізької державної інженерної академії. З цим важливим етапом у житті їх привітали багато почесних гостей. Так, як зазначив у своєму зверненні до випускників керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, з цього дня у молоді розпочинається новий – більш самостійний і відповідальний період.

- І віриться, що всі ви знайдете себе, своє місце на підприємствах, в органах державної влади і в інших напрямках. Будьте ж завжди вимогливими до себе, прагніть до вершин і найкращих результатів, станьте гордістю своїх батьків і викладачів! - сказав Володимир Подорожко.

- Ви – наша еліта! Бажаємо вам досягати успіхів у житті і професії! Ваша ж альма-матер завжди рада вітати вас у гостях! – додав ректор ЗДІА Віктор Банах, побажавши випускникам, щоб вони назавжди взяли в серце незабутні і найкращі роки навчання в академії.

А голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані, вітаючи випускників, наголосив на тому, що Запорізька державна інженерна академія є знаним і авторитетним вищим навчальним закладом не тільки в Запорізькому регіоні й Україні, але й далеко за її межами.

- Випускник вашої академії став головним інженером моєї історичної батьківщини – міста Ужда (Марокко). Також випускник знову ж таки вашої академії – головний архітектор міста Дамаск у Сирії. Тому пишайтеся тим, що ви є випускниками цього славного вишу! – сказав виступаючий.

Випускники-магістри, отримавши один із головних у своєму житті документів, подякували за науку своїм викладачам і запевнили, що вони будуть нести на рівні серця високе звання випускника Запорізької державної інженерної академії, виправдовуючи надії і сподівання наставників.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
31.01.2019