Вихованці «Орієнтиру» влаштували великий концерт

Палац культури металургів зустрів концертну програму до Дня людей з інвалідністю «Школа, де бачать серцем», підготовлену творчими колективами комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир» Запорізької обласної ради.

Директор закладу Ганна Тихомирова привітала шкільну громаду та гостей на заході, присвяченому Міжнародному дню людей з інвалідністю. Вона подякувала кожному, хто віддав та віддає свій час та сили вихованцям, які бачать серцем, кожному представнику влади, духовенства, підприємств за небайдужість до дітей.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко від депутатів обласної ради подякував за неймовірно теплу атмосферу в залі.

- Душевність на заході вносять трудовий колектив «Орієнтиру» та його вихованці. Саме для дітей ми реалізуємо нові амбітні плани, щоб зробити їх по-справжньому щасливими. Вірю, що кожна людина – цілісна особистість.  В кожному з нас є більше або менше тих чи інших рис. Ми оцінюємо людину за її характером, моральними переконаннями, переживаннями та вчинками. Бажаю, щоб кожен з вас будував своє оточення, виходячи виключно із власного морального компасу, власних переконань, людських цінностей, важливих саме для вас. Дякую ветеранам та викладачам за вашу працю! Хочу попросити вас, діти, посміхатися частіше та бути щасливими людьми, брати активну участь у заходах школи та знати, що у вас обов’язково все вийде!, - привітав присутніх Володимир Подорожко.

В «Орієнтирі» 26 класів, у яких навчається 262 учні з порушеннями зору, із них 35 учнів є сліпими та 87 дітей з інвалідністю.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.11.2019