Вперше в новітній історії місцевого самоврядування Запорізької області в регіоні пройшов конкурс дитячого малюнка «Самоврядування очима дітей»

Наступний тиждень – з 2 по 8 грудня – в Запорізькій області проходитиме під знаком місцевого самоврядування. Вперше з нагоди свята, яке відзначається в Україні 7 грудня, в комунальних закладах і установах регіону проходитиме виставка робіт, що стали учасниками обласного конкурсу дитячого малюнка «Самоврядування очима дітей».

Зокрема, виставкові експозиції організовано у комунальному закладі «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В. Г. Магара» Запорізької обласної ради, комунальному закладі «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради, комунальному закладі «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради, комунальному закладі «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради, комунальному закладі «Запорізький обласний театр ляльок» Запорізької обласної ради.

Із графіком проведення художніх виставок до Дня місцевого самоврядування можна ознайомитись тут.

Як розповів керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, Відповідно до Програми розвитку освіти Запорізької області на 2018-2022 роки, з нагоди Дня місцевого самоврядування у Запорізькій області, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 13 листопада до 27 листопада 2019 року проводився обласний конкурс дитячого малюнка «Самоврядування очима дітей».

- Організовуючи конкурс, ми ставили за мету розповісти простими словами про відповідальну роботу органів місцевого самоврядування в Україні. Для цього вирішили надати можливостей дітям висловити свої думки за допомогою образотворчого мистецтва, проявити свою творчість, креатив та оригінальність, привернувши увагу громадськості до художніх та дизайнерських талантів юних запоріжців. Ще одне завдання, яке ми поставили собі на меті, - підвищити рівень знань підлітків про публічне управління, прищепити інтерес дітей до розвитку локальної демократії в Україні, ознайомити їх із проблематикою та практичними аспектами діяльності місцевих рад, - зазначив Володимир Подорожко.

Організатори конкурсу отримали близько ста самобутніх картин від малюків і юнаків Запорізької області. До участі у конкурсі були запрошені учні (вихованці) закладів позашкільної, загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад віком від 4 до 21 років. Учасникам запропонували таку тематику робіт

  • «Місцеве самоврядування - це ми!";
  • «Ми – архітектори самоврядування»;
  • «Моя громада – моя гордість»;
  • «Барвистий світ дитячих мрій і сподівань»;

- «Українське майбуття».

Авторів робіт, які отримали призові місця буде нагороджено Грамотами Запорізької обласної ради (І-ІІІ місця та Гран-Прі), всі інші учасники отримають грамоти комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

 

Дата публікації: 
29.11.2019