Володимир Подорожко привітав учасників обласних змагань з пішохідного туризму

Протягом трьох днів, з 17 по 19 травня, в м. Василівка на туристичній базі «Лиса гора» проходив обласний зліт-змагання з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді, який традиційно проводить КЗ «Обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій серед учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Цього року на зліт з’їхалося 29 команд юних туристів, всього 219 учасників з районів Запорізької області. Діти змагались у трьох вікових групах: молодша 10-12 років, середня 13-15 років та старша 15-17 років.

Керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко взяв участь в урочистому відкритті змагань, ознайомився з умовами   проживання юних туристів, технічними новинками в проведенні змагань з орієнтування, поспілкувався з юними спортсменами та побажав їм успіху в подоланні нових спортивних вершин.

- Приємно бачити таку кількість учасників обласних змагань, що говорить про популярність такого виду спорту як пішохідний туризм та здорового способу життя. Можливо, своє  майбутнє ви й не пов’яжете з професійним спортом, але ті навички, яких ви набудете в подібних змаганнях, стануть вам в нагоді у дорослому житті. Тож бажаю вам успіху, наснаги й командного відчуття, - побажав Володимир Подорожко юним учасникам зльоту.

Як зазначив директор КЗ «Запорізький центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій серед учнівської молоді» Олександр Романчук, з кожним роком кількість учасників обласного зльоту з техніки пішохідного туризму стає більше, а рівень спортсменів – вищим.

Протягом трьох днів юні туристи проживали у польових умовах, готували їжу на вогнищі та облаштовували побут туристського табору. Команди змагалися на дистанції «Смуга перешкод», де долали туристичні етапи: навісна переправа, переправа по колоді, жердини, переправа «Маятник», паралельні мотузки.

Діти з задоволенням показували свої таланти у конкурсній та спортивній програмах: візитна картка команди, туристська пісня, в’язання туристських вузлів, розпалювання багаття, транспортування потерпілого та орієнтування у лабіринті за електронною системою.

Переможці всіх вікових груп були нагородженні грамотами, медалями КЗ «Центр туризму» ЗОР та цінними подарунками.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
20.05.2019