Віват, «машинка»! Віват, Запорізька політехніка!

Урочистим концертом відзначили офіційне перейменування Запорізького національного технічного університету в Національний університет «Запорізька політехніка».

Ректор Запорізької політехніки, депутат Запорізької обласної ради Сергій Бєліков, який 22 років поспіль очолює університет, запевнив, що принципи «машинки» залишаться незмінними.

- Національний університет «Запорізька політехніка» - це наше майбутнє. Й заради майбутнього нам потрібно працювати. Впевнений, що навчатися й працювати треба в Україні, Запорізькій області, Запоріжжі, а побачити – весь світ. Тож, нехай нам щастить в реалізації задуманого!, - сказав Сергій Бєліков.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко привітав «машинку» з початком нової сторінки в історії:

- Це – не простий шлях, але необхідний шлях трансформації. Ви стаєте на рівень вище, на ступінь престижніше. І це – робота всього викладацького складу, студентів, співробітників та однодумців великої єдиної сім’ї. Присутність в залі представників промислових підприємств підтверджує, що Запорізька політехніка є і буде «донором» професійних кадрів для нашого промислового регіону.

Ректор Бердянського педагогічного університету, випускник ЗНТУ Ігор Богданов зауважив, що вдячний долі за можливість привітати рідний університет із «перезапуском» та що це – приклад, коли університет може працювати не тільки на промислові підприємства, а й бути науковим флагманом серед закладів вищої освіти нашої держави.

Проректор Полтавського національно технічного університету Олена Філоніч передала вітання від керівництва університету з нагоди нового дня народження університету та побажала, щоб високий статус Запорізької політехніки підтвердила успішна цьогорічна вступна кампанія.

Під час заходу, окрім привітань від шановних гостей та творчих колективів міста, були відзначені почесні випускники університету, студенти-стипендіати стипендії Запорізької міської ради, а також рішенням Вченої ради ЗНТУ звання почесного професора університету присвоєно:

  • Генеральному директору ПрАТ «Запоріжавтотранс» Ігорю Іванову;
  • Директору ПрАТ «Запоріжтрансформатор» Ігорю Клейнеру;
  • Голові правління ПрАТ «Запоріжтурист» Віктору Білоблоцькому;
  • Генеральному директору ПрАТ «Страхова компанія «Оранта-Січ» Віталію Петровському;
  • Першому заступнику керівника державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. Академіка Івченка Ігорю Кравченко.

Ігор Клейнер відзначив, що на підприємстві успішно працюють випускники Запорізького машинобудівного інституту, Запорізького державного технічного університету, Запорізького національного технічного університету і він впевнений, що випускники Запорізької політехніки продовжать цю традицію. А на підприємстві випускників раді бачити не тільки через знання, отриманні під час навчання, а й за моральні якості, які прищеплює університет.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
27.06.2019