В комісії з питань соціальної політики і праці ведеться робота із комунальними інтернатами та будинками інвалідів

Депутати постійної комісії з питань соціальної політики і праці Запорізької обласної ради плідно взаємодіють із керівниками комунальних установ соціального профілю. Напередодні, зібравшись на своє чергове засідання, голова комісії Геннадій Шанін та його колеги Станіслав Лимарчук та Ігор Судак зустрілись з директором комунальної установи «Кіровський будинок інвалідів» Запорізької обласної ради Олександром Старосвітським та директором комунальної установи «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради Васильом Руденком.
Детально ознайомившись з роботою установ, в яких живуть і проходять реабілітацію сотні запоріжців з особовими потребами, представники депутатського корпусу взяли на себе зобов’язання розібратися із проблемами в оформленні процедур державних закупівель комунальними установами та закладами. Геннадій Шанін відзначив господарський підхід керівництва комунальних інтернатів, які намагаються покращити умови проживання інвалідів та урізноманітнити їхнє життя, та щиро подякував трудовим колективам установ за їх щоденний труд.
Крім того, члени комісії з питань соціальної політики і праці розглянули низку профільних питань. Зокрема, про хід виконання обласної Програми виконання завдань і заходів Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року та про хід виконання Програми зайнятості населення Запорізької області на період до 2017 року.
Найбільшої уваги депутати приділили питанню створення центрів для безхатьків. Особливо гостро ця проблема стоїть в містах - Запоріжжі, Бердянську та Мелітополі. На думку учасників засідання, до наступного осінньо-зимового періоду це питання повинно бути вирішеним.
Всі кадрові питання, винесені на порядок денної чергової сесії, знайшли підтримку у членів комісії з питань соціальної політики і праці. Розглянули депутати й бюджетні питання, звернувши особливу увагу на питання соціального забезпечення запоріжців, які мешкають у всіх районах області.

Дата публікації: 
25.03.2015