В Дружелюбівці Вільнянського району завершено прокладку 8 км пластикового водогону (ФОТО, ВІДЕО)

Новий пластиковий водогін протяжністю майже 8 км збудовано коштом обласного бюджету в селі Дружелюбівка Вільнянського району. Для цього з обласного бюджету було інвестовано близько 2 млн. грн..

Зустрівшись із місцевими жителями, які невдовзі отримають новий рівень комфорту, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков почув слова вдячності на адресу депутатського корпусу облради. Адже на пластиковий водопровід, який прийшов на заміну старезній трубі, підрядник дає гарантію 50 років. До того ж, він більш безпечний з точки зору санітарних нормативів.

За словами депутата Запорізької обласної ради Олександра Кіркова, який опікується цією територією, новий водогін дозволить дружелюбівцям значно економити фінансові і водні ресурси:

- Новий водопровід – це відсутність поривів. А, значить, і додаткових витрат населення.

Як розповів Дружелюбівський сільський голова Олексій Гладишев, сьогодні сільрада видає людям ордери на земельні роботи, технічні умови на підключення водогону у двори. Рішення про передачу до комунальної власності територіальної громади Дружелюбівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області завершеного об’єкта депутати облради розглянуть на сесії 3 жовтня.

- Як тільки рішення буде прийняте, розпочнеться підключення води у двори. Дружелюбівці дуже вдячні обласній раді, адже своїми силами громаді було б важко одужати такий масштабний проект, - зазначив Олексій Гладишев.

- Запорізька обласна рада послідовно займається питаннями водопостачання і водо забезпечення сіл і районів області. Ця ділянка водогону – важливий напрямок, який дозволить жителям Дружелюбівки отримувати якісну воду без перебоїв, - зазначив Єгор Семенков.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.10.2019