В День національної поліції України Григорій Самардак висловив слова вдячності поліцейським за мир і стабільність в регіоні

Четверту річницю з Дня створення Національної поліції України її запорізький підрозділ зустрів урочисто – в залі Запорізького обласного музично-драматичного театру ім. Магара. Відважні запорізькі поліцейські, які довели, що здатні стати на перепоні як криміналітету, так і зовнішній агресії, отримували заслужені слова привітань, заохочення, звання і нагороди. 
 
Як зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров, завдяки взаємодії поліції і місцевої влади, Запорізька область сьогодні демонструє хороші результати в боротьбі із злочинністю. 
 
До святкових привітань долучився голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Привітавши переможця в номінації  «Краща жінка-поліцейський», якою визнано майора поліції, інспектора ювенальної превенції Веселівського відділення поліції Наталю Лубяну, Григорій Самардак передав слова вітань ветеранам служби і членам родин запорізьких поліцейських. А всім кадровим поліцейським завдячив від імені запорізької громади:
- Запоріжці щиро вдячні вам за мир і стабільність на території Запорізької області. Ви відповідально працюєте в найтяжчі для країни часи і виконуєте свою роботу на «відмінно», - сказав голова Запорізької обласної ради і вручив  нагороди Запорізької обласної ради.
 
До речі, з нагоди професійного свята Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області та Запорізькою обласною профспілкою атестованих працівників ОВС України проведено конкурс дитячого малюнка «Наша Поліція очима дітей». У ньому взяли участь більше 100  дитячих малюнків.  Тож, маленьких запоріжців, які найбільш яскраво зобразили будні своїх батьків, що працюють в поліцейських підрозділах області, і стали переможцями конкурсу, нагородили не тільки грамотами, а й іграшками. 
 
Відділ комунікацій Запорізької обласної ради
 
Дата публікації: 
04.07.2019