У селах Запорізької області оновлюється система водопостачання (ВІДЕО)

У селі Володимирівці Приазовського району замінено 4,4 км водопроводу коштом обласного та місцевого бюджетів, що забезпечило якіснішою водою дві вулиці села.

У важливості й ефективності виконаних робіт під час робочої поїздки до району переконався перший заступник голови облрасної ради Єгор Семенков. Так, у 2018 році здійснено реконструкцію системи водопостачання вулиць Центральної та Зарічної села Володимирівки Приазовського району за 3, 946 млн. грн., з яких 3,579 млн. грн.– кошти обласного бюджету.

-Наразі проблема вирішена, поставлено вісім батерфляїв, вісім гідрантів, що дозволяє в будь-який момент індивідуально перекрити воду абоненту (наприклад, для проведення ремонтних робіт), а не відключати від води всю вулицю. Тепер ми розробили проект на реконструкцію системи водопостачання на двох інших вулицях, вартістю понад 6 млн. грн. Після всіх підготовчих процедур будемо вишукувати кошти для подальшого оновлення системи водопостачання, - розповіла Ольга Щербина.

Мешканець села Володимирівки Леонід Самойлов підтвердив, що після проведених робіт вода стала чистою, фільтри у пральних машинах тепер замінюють  набагато рідше. Ну думку депутата Запорізької обласної ради Вадима Сухіни, який також взяв участь у робочій поїздці, зроблено немало, але попереду – багато роботи з подальшого благоустрою та реконструкції сіл області.

-За 2017-2018 роки були вирішені проблеми із заміни мереж водопостачання і в інших селах Приазовскього району: Новоолександрівці й Новокостянтинівці. Цього року виділені кошти на реконструкцію у Степанівці-1. Робота з ремонту систем водопостачання була, є і буде в пріоритеті, - наголосив Вадим Сухіна.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков також упевнений, що обласна рада й надалі буде покращувати стан мереж водопостачання в області.

-Програма «Питна вода» дозволяє забезпечити мешканців області якісною питною водою. Й наша найперша пряма відповідальність, як депутатів обласної ради, - наше комунальне підприємство «Облводоканал». Ми послідовно його розвиваємо, модернізуємо та будемо робити все можливе, щоб зробити його взірцевим. Та не по всій території області воду поставляє «Облводоканал». І на прикладі села Володимирівки Приазовскього району можна відзначити модернізацію мереж водопостачання й за рахунок обласного бюджету, допомагаючи забезпечити мешканців всієї області якісною питною водою, - запевнив Єгор Семенков.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
23.05.2019