У Мелітополі з розмахом провели фестиваль на честь легендарної ягоди

Візитівка Мелітопольського краю та найсмачніша ягода у світі – саме так мешканці міста називають черешню, якій присвячено фестиваль «Черешнево». Цього року він проходив восьмий рік поспіль і зібрав на святкуванні сотні мелітопольців, підприємців та гостей міста.

Відвідали фестиваль представники обласної влади: голова Запорізької облради Григорій Самардак, перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, керівниця апарату  ЗОДА Зінаїда Бойко, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА  Владислав Мороко та інші почесні гості.

Розпочалося свято з костюмованої ходи центральною вулицею міста, в якій взяли участь і дорослі, і діти. Продовжилося святкування у парку культури ім.Горького. Для  гостей «Черешнево VIII»  облаштували «cherry-територію», де в чисельних локаціях проходили майстер-класи, а підприємства Мелітополя представили свою продукцію з використанням черешні: варення, пиріжки, морозиво, прохолодні напої, і, навіть, ковбасу з додаванням черешневого соку.

Приміром, на стенді Таврійського державного агротехнологічного університету були представлені нові рецептурні розробки та способи збереження корисних властивостей черешні. Як поділилася завідувачка кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Олеся Прісс, сьогодні споживачі мали змогу скуштувати черешневі соуси, варення з додаванням духмяних трав, карамелі без використання цукру й домішок.

-Черешня для Мелітополя – це бренд, бо наше місто знають за багатьма ділами та впізнають його, в першу чергу, завдяки черешні. І для людей такий фестиваль потрібний і цікавий, про що говорить велика кількість відвідувачів, - зауважила Олеся Прісс.

Учасники «Черешнево VIII»  мали змогу взяти участь у чисельних конкурсах, зробити фото на згадку, а завершилось свято концертною програмою.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак  поділився враженнями від фестивалю й відзначив, що місто змінюється на краще, а мелітопольці, як завжди здивували своєю щирістю та гостинністю.

-Такі фестивалі допомагають зміцнити імідж Запорізької області як  краю працьовитих людей, які люблять свою Батьківщину і пишаються її здобутками. Сьогодні місто розвивається і головне, що це відчувається в настроях людей, - підкреслив Григорій Самардак.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.06.2019