У Центрі молоді міжкультурним обміном відсвяткували День Європи

19 травня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся захід «Європейський тиждень «Європа крізь кінопризму» для всіх бажаючих. Його метою стало підвищення рівня обізнаності та поінформованості молоді Запорізької області щодо євроінтеграційних процесів, культурної спадщини європейських країн, задля інтеграції європейських цінностей у молодіжне середовище.

Гостями заходу стало близько 30 осіб, які у командах відповідали на запитання Євроквізу – вікторини на тему Європейського союзу, яка дозволяє перевірити свої знання на тему політичного устрою, цінностей, культури та взаємовідносин Україна-Європа, та переглянули кінострічку виробництва однієї з країн ЄС, аби простежити актуальні теми у сучасному європейському кінематографі.

Серед учасників були присутні учні 8-9 класів, які анітрохи не відставали від доросліших членів своїх команд за знанням фактів про ЄС. Обраний формат заходу дозволив залучити якомога більше молоді різного віку до участі у заході та неформально презентувати для них нові знання, або закріпити вже наявні. За результатами 7 турів Євроквізу перемогла команда «Покоління», проте жоден з учасників не пішов з Центру молоді без подарунків – інформативні журнали на тему освіти та культури Німеччини, еко-сумки, флешки та багато різноманітної канцелярії презентувало представництво країни. Представництво ЄС привітало символічними синіми футболками із зірками – ідентичними прапору,  брелоками та браслетами.

Елемент кінопризми був представлений драматичним фільмом «За вітром» («Le Vent Tourne»), який до перегляду надали Посольство Швейцарії та компанія Arthouse Traffic.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
20.05.2019