Традиційний для Запорізької області конкурс «Призовник» зібрав цього року 18 потужних команд

Сьогодні на території військової частини А 1978 проходить фінал обласного військово-спортивного конкурсу для працюючої та студентської молоді «Призовник 2019». В цьому році в конкурсі беруть участь 18 команд – 5 команд трудової молоді і 13 команд – студентських. До їхнього складу входять молоді люди від 18 до 27 років.

Вітаючи учасників конкурсу, покликаного виховувати у молоді почуття патріотизму, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко від імені Запорізької обласної ради зазначив, що популярність конкурсу, що проходить вже більше 10-ти років, є свідченням того, що обласна влада обрала правильний шлях і планує нарощувати його потенціал.

- Наша молодь багатогранна, і такі військово-патріотичні конкурси сприяють фізичному і моральному загартовуванню. Молоді люди розуміють, як правильно ставити цілі і як їх досягати. А для чоловіка це дуже важливо, - зазначив Володимир Подорожко. Разом з тим, він констатував відсутність дівчат в цьогорічних командах-учасницях.

Впродовж дня юнаки змагатимуться по групах в таких видах військово-спортивної підготовки: спеціалізований крос, неповне розбирання та збирання автомату АКС – 74, виконання нормативів у засобах захисту, змагання зі стрільби, підтягування у бронежилеті, військово-прикладна естафета, перша медична допомога в умовах «бойових дій».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради   

 

Дата публікації: 
16.10.2019