Школа вищої спортивної майстерності поступово оновлюється

Комунальний заклад «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради зазнає суттєвих змін і, як зазначає  директор Олексій Гацуля, це – тільки початок. Плани щодо удосконалення роботи закладу він обговорив під час зустрічі з керуючим справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимиром Подорожком.

Протягом останніх років за підтримки обласної ради у школі вищої спортивної майстерності ремонтуються приміщення, оновлюється обладнання, з’являються нові зали для тренувань. Так, минулого року після капітального ремонту запрацював оновлений зал загальної та фізичної підготовки (на виконання робіт спрямовано майже  350 тис. грн.). В приміщенні зробили освітлення, відремонтували стелю, підлогу. Також минулого року Школа придбала 2 човни академічних з веслами за 477 тис грн., тренажер для атлетичної  зали за 23 тис. грн.

Та керівництво ШВСМ планує подальші роботи: з заміни радіаторів, приведення до ладу стелі, заміни освітлення, вентиляції, утеплити  вікна необхідно у залі для занять дзюдо та вільною боротьбою – це те, що можливо зробити за відносно невеликі кошти, але що суттєво покращить умови тренування запорізьких спортсменів, - переконаний Олексій Гацуля, який поділився проектами з облаштування території закладу.

-Майданчик перед будівлею школи,  який ми використовуємо для проведення заходів, місце для паркування, зелена та пішохідна зони – ми знаємо, що це реально та необхідно оновити. І, розроблюючи проект для зовнішніх робіт, можливо передбачимо й будівництво спортивних вуличних об’єктів, - розказав Олексій Гацуля.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який ознайомився з результатами та планами школи щодо оновлення, виказав переконання з приводу важливості намічених планів особливо напередодні Олімпійських ігор.

-Та база, яка є в нашій обласній школі вищої спортивної майстерності, вона є унікальною для міста та області. В ній тренуються чемпіони, проходять змагання різних рівнів, тут тренують фахівці, досвід яких важливо передати молоді для їх майбутніх перемог, а їх перемоги – це перемоги Запоріжжя та України. Підтримати та розвивати існуючу базу – чи не найважливіше завдання для сучасників. Наразі спільно з закладом опрацьовуються потреби комунального закладу, які будуть надані на розгляд депутатського корпусу. Під час літньої сесії можливий перерозподіл  коштів обласного бюджету, тож, найближчим часом будуть підготовлені пропозиції для депутатів обласної ради щодо подальшого оновлення закладу. Впевнений, депутатський корпус обласної ради підтримає аргументовані починання керівництва Школи й чемпіони Запоріжжя зможуть тренуватися, здобувати перемоги в оновлених залах найближчим часом, - переконаний Володимир Подорожко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
23.05.2019