«Сармат» відзначає 5 років з дня створення

Військовослужбовців військової частини А2176 Збройних Сил України (2-го спеціального відділу військової служби правопорядку «САРМАТ») сьогодні вшановували на рівні області.

До вітання долучилася Запорізька обласна рада, зокрема, депутат обласної ради Ярослав Криль та керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- Ви з перших днів знаходилися у зоні проведення Антитерористичної операції. Кращих з вас удостоєно державних нагород. Та найліпшою нагородою для вас я вважаю вдячність мешканців Запорізької області. Ви не ховалися, не шукали причин аби не служити – ви просто взяли до рук зброю та вирішили захищати кожного з нас. І за це вам велика вдячність. В цій залі присутні й ваші рідні – дякуємо вам за ваших чоловіків, синів, братів, за вашу мужність підтримувати їх. Завдяки вам ми маємо можливість жити під мирним запорізьким небом, виховувати тут своїх дітей та планувати майбутнє. Від голови обласної ради Григорія Самардака та депутатського корпусу обласної ради дякую вам за те, що ви якісно, з патріотизмом виконуєте свій обов’язок. Бажаю міцного здоров’я, незламності духу, віри в світле та заможне майбутнє для нашої держави, - привітав військовослужбовців Володимир Подорожко.

Засновник та перший начальник 2-го спеціального відділу Військової служби правопорядку, начальник штаба - перший заступник начальника Східного територіального управління Військової служби правопорядку полковник Вадим Музюкін звернувся до присутніх з такими словами:

- Ми з вами пройшли великий шлях. Кожен з вас вклав душу у нашу військову частину, своє бажання та прагнення до кращого. Вітаю з нашою п’ятою річницею! Впевнений, що і в подальшому ми будемо нарощувати наш потенціал. Вдячний місцевим та обласним органам влади, волонтерам та всім, хто нас підтримує. Дякую особовому складу за те, що ми зробили нашу військову частину кращою!

Начальник 2-го спеціального відділу Військової служби правопорядку підполковник Володимир Чепіга подякував військовослужбовцям та членам їх сімей за дружність, присутнім представникам органів влади, волонтерам, громадськості – за підтримку діяльності, та все ж окрема, найбільша та найщиріша вдячність пролунала тим, хто чекає на військовослужбовців вдома.

Запорізький академічний обласний музично-драматичний театр ім.Магара, де відбувався урочистий захід, підготував творчий подарунок для військовослужбовців.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
11.09.2019