Привітання з ювілеєм депутату Запорізької обласної ради, голові постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування Олегу Сквірському

Шановний Олегу Михайловичу!

Прийміть щирі і теплі поздоровлення з нагоди Вашого 65-річного ювілею!

Ваш трудовий шлях відзначений багаторічною плідною працею в сфері підприємництва, у якій Ви досягли високих та стабільних результатів. Ви постійно займали і займаєте відповідальні керівні посади, працюючи на результат. Вагомі досягнення трудового колективу, який Ви очолюєте, є результатом саме Вашої кропіткої праці, творчої енергії, далекоглядності і мудрості керівника, вміння працювати на перспективу. Ми високо цінуємо та шануємо Ваші особисті принципові та ділові якості, наполегливість і відповідальність, людяність та порядність. Окрема подяка Вам за Вашу громадянську позицію та активну депутатську діяльність.

Ви користуєтесь авторитетом серед колег по бізнесу та депутатів обласної ради. Як голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, свої знання, розум та вміння Ви віддаєте впровадженню найсучасніших досягнень в екологічній сфері для системного розв`язання екологічних проблем регіону.

В цей незабутній для Вас день дозвольте щиро побажати, щоб Ваше серце завжди зігрівалося душевним теплом рідних і близьких людей та було сповнене невичерпних життєвих сил та життєдайної енергії! Нехай кожен день приносить Вам почуття задоволення результатами нелегкої праці, якій Ви присвячуєте своє життя!

Щастя Вам, здоров’я, добра і щасливої долі на довгі літа!

З повагою,

Голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко

Дата публікації: 
06.01.2015