«Присягаю ніколи не зрадити українському народові», – прозвучало сьогодні на всю Запорізьку область 135 разів

Сьогодні на Майдані Героїв біля будівлі Запорізької обласної ради 135 разів прозвучала присяга на вірність народові України. Новобранці підрозділів Національної гвардії України, що базуються на території Запорізької області, урочисто склали присягу.  

Від імені Запорізької обласної ради військовослужбовців із новим етапом в кар’єрі привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко. Він попередив, що цей шлях не буде простим:

- На ньому будуть і проблеми, і негаразди. Але я впевнений: міцне плече товариша, добре відношення командування військових частин обов’язково вирішить всі проблемні питання. Запорізька обласна рада і депутатський корпус є і завжди будуть надійними партнерами Національної гвардії України, - запевнив Володимир Подорожко. Він нагадав, що за кілька останніх років завдяки зусиллям Запорізької обласної ради вдалось зробити багато корисних речей: відремонтовано службове житло для військовослужбовців, закуплено надсучасне технічне обладнання, яке дозволяє якісно і, головне, безпечно виконувати обов’язки із захисту населення.

На площі, де відбувалось прийняття присяги, було велелюдно – підтримати новобранців прийшли батьки, дідусі і бабусі, кохані молодих військовослужбовців, прості запоріжці. До речі, в рядах новобранців – чимала кількість представниць жіночої статі.   

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
30.11.2019