Проєкт Антикорупційної програми Запорізької обласної ради на 2019-2020 роки пропонують розглянути на позачерговій сесії

Відповідне рішення було прийняте сьогодні під час засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у Запорізькій обласній раді, яке пройшло під головуванням депутата облради, голови постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Ірини Вишнякової.

В ході засідання були озвучені результати проведеної роботи з підготовки проєкту Антикорупційної програми Запорізької обласної ради на 2019-2020 роки, зокрема,  8 квітня 2019 року він був оприлюднений на офіційному сайті Запорізької обласної ради,  а 4 червня поточного року до його обговорення та доопрацювання було запропоновано долучитися  представникам громадськості та експертам, які мають досвід такої роботи. В рамках публічного обговорення  було надано можливість внесення пропозицій до запропонованої обласної програми.

Позаяк  жодних пропозицій до комісії з оцінки корупційних ризиків у Запорізькій обласній раді не надійшло, члени комісії в ході  сьогоднішнього засідання узгодили технічні правки до проєкту та інформаційно-аналітичні матеріали за результатами його публічного обговорення. У підсумку  члени комісії з оцінки корупційних ризиків у Запорізькій обласній раді одноголосно підтримали пропозицію звернутися до голови облради Григорія Самардака щодо внесення проєкту рішення обласної ради «Про затвердження Антикорупційної програми Запорізької обласної ради на 2019-2020 роки» на розгляд позачергової  сесії.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.06.2019