Президія обласної ради узгодила всі питання порядку денного 43-ї чергової сесії облради

Сьогодні голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко провів засідання Погоджувальної ради керівників депутатських груп і фракцій, а також засідання Президії обласної ради.
Напередодні 43-ї чергової сесії лідеру груп і фракцій детально розглянули питання порядку денного, врахували всі пропозиції постійних депутатських комісій і проголосували за винесення питань на розгляд сесії. Єдиним виключенням стало питання про призначення директора комунальної установи «Бердянський геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради. Ініціатор подання цього питання – голова Запорізької облдержадміністрації – в своєму листі на ім’я голови Запорізької обласної ради попросив зняти його з порядку денного.
Як і на постійних комісіях, жваве обговорення викликало питання про виділення коштів для розробка проектно-кошторисної документації на будівництво локальних очисних споруд смт Степногірськ і м. Василівка (загалом близько 600 тис. грн.). Перш, ніж виділяти бюджетні кошти на проект, а потім і будівництво нових об’єктів, депутати облради вимагають вирішити майбутнє очисних споруд, збудованих в Степнорірську, які визнані безперспективними. Адже в будівництво об’єкту, який був розрахований на 150 тисяч майбутніх жителів цього шахтарського містечка, вже інвестовано понад 4 млн. грн..
Після дискусії депутати визнали необхідність будівництва двох локальних споруд, а існуючий об’єкт, який, до речі, знаходиться в аварійному стані, готувати до списання.
Крім того, депутати уважно розглянули питання виділення допомоги для врегулювання катастрофічної ситуації із підтопленням, яка склалась в Кам`янсько-Дніпровському районі Запорізької області.
В роботі Президії обласної ради взяв участь заступник голови Запорізької ОДА Едуард Гугнін.
Після завершення офіційної частини Президії голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко від імені усього депутатського корпусу привітав із днем народження колег – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва Миколу Кишка та голову постійної комісії з питань бюджету Володимира Черленюха. Іменинники отримали букети квітів і теплі побажання миру і здоров’я.

Дата публікації: 
26.05.2015