Представники трьох поколінь військових запалили «Вогонь пам’яті» за загиблими в роки Другої світової війни (ВІДЕО)

З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Алеї Бойової Слави відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь  голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак  і депутати облради.

На початку урочистостей присутні мали змогу взяти участь у майстер-класі з виготовлення символів перемоги – квіток маку,  а ветеранів на Алеї Бойової Слави зустрічав оркестр.  

Учасники мітингу вшанували пам'ять про загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання.  Почесне право запалити «Вогонь пам’яті» надали  ветерану АТО, бійцю  полку «Азов» Михайлу Пирогу, учню ліцею «Захисник»  Данилу Дорожку та ветерану Другої світової війни Віктору Варвашені, - представникам трьох поколінь українських військових.  

Учасники урочистостей приєдналися до акції «Пам'ятаємо», де кожен  бажаючий міг закріпити на стенді пам’яті квітку червоного маку.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак поспілкувався з присутніми на мітингу ветеранами,  побажав їм довгих років життя та від імені всього депутатського корпусу подякував за мужність, проявлені у роки Другої світової війни, трудовий подвиг у відновленні країни.  

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
08.05.2019