Представники районних рад Запорізької області обговорили інноваційні можливості для економічного зростання громад

Запорізька обласна рада стала центром фахової майстерні «Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів». Цей щорічний захід зібрав голів районних рад, представників рад та їх депутатського корпусу, а головним спікером виступила доктор наук з державного управління, експерт з регіонального розвитку УАРОР Ія Дегтярьова.

Начальник відділу з питань розвитку місцевого самоврядування управління з питань місцевого самоврядування та реформування адміністративно-територіального устрою Олена Курілова нагадала, що подібні майстерні проходять завдяки зусиллям USAID, Асоціації міст України та Українській асоціації районних та обласних рад.

Однією з основних тем дискусії стало питання про перехід на smart-спеціалізацію і пошук нових підходів до управління громадами. В свою чергу, представники районних рад відзначили низьку мотивацію і законодавчі перепони в питаннях розвитку громад. На думку представників місцевого менеджменту, сьогодні вкрай необхідно створення умов для відкриття робочих місць на територіях.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
03.07.2019