Представники депутатського корпусу приділяють особливу увагу комунальним закладам та установам

Депутати постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства планують провести виїзне засідання на території обласного госпіталю для ветеранів війни. Адже розглядаючи під час чергового засідання комісії питання про перейменування закладу, депутати дійшли висновку, що лікування та реабілітація військовослужбовців, які пройшли службу у АТО, вимагає розширення можливостей цього закладу.
Гострою проблемою, яка вимагає втручання народних обранців, є недобудований харчоблок. Споруду, в яку з 2007 року вже інвестовано близько 10 млн. грн., треба якомога швидше добудувати і ввести в експлуатацію. Крім того, депутати погодились із пропозицією закладу Тетяною Ярмощук про збільшення койко-ліжок. Для прикладу: в регіонах України, які мають значно нижчу чисельність населення, кількість койко-ліжок в шпиталях значно вища, аніж у Запорізькій області (госпіталь на Великому Лузі розрахований на 110 місць).
Переймаючись соціальними проблемами запоріжців, депутати постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства також обговорили механізми, за допомогою яких можна було б інформувати мешканців Запорізької області про отримання житлових субсидій.
Під час засідання начальник управління з питань спільної власності територіальних громад Запорізької облради Євген Монько представив депутатам кандидатів на посади керівників комунальних закладів та установ (загальна кількість кадрових питань – близько півтора десятка).
У вирішенні нагальних питань регіону та обговоренні питань, винесених на чергову сесію облради, активну участь взяли голова постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Лариса Мефьодова та її колеги Віктор Дудка, Павло Матвієнко, Микола Нікулін та Сергій Патока.

Дата публікації: 
26.03.2015