Підготовчі роботи з облаштування унікального реабілітаційного парку на Хортиці виходять на фінішну пряму

Триває реалізація спільного проекту Запорізької обласної ради і комунального вищого навчального закладу "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради з облаштування реабілітаційного парку на острові Хортиця.

Сьогодні, в рамках планування бюджетних видатків на 2018 рік, відбулась робоча поїздка першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова, першого заступника голови Запорізької облдержадміністрації Елли Слепян, директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької облдержадміністрації Оксани Матвіїшиної та в.о. директора департаменту капітального будівництва обласної державної адміністрації Сергія Бєлєвцова на місце майбутнього парку.

На місці учасники виїзної наради оглянули проект реконструкції ділянки, розроблений компанією «Запоріжпроект». За задумами ініціаторів проекту і проектантів, в цьому куточку Хортиці буде облаштовано справжню творчу майстерню і релакс-зону для дітей з особливими потребами. Унікальні ландшафтні інсталяції, фонтани, алеї і оглядовий майданчик з видом на Дніпро будуть радувати всіх запоріжців і гостей нашого регіону.

За попередніми розрахунками, загальна вартість проекту – 54 млн. грн.. В планах на 2018 рік – фінансування робіт на перших об’єктах. Остаточне рішення про виділення коштів - за депутатським корпусом і виконавчою владою Запорізької області. 

За словами ректора комунального вищого навчального закладу "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Валентини Нечипоренко, студенти і співробітники академії розпочнуть роботи із дизайнерського оформлення території вже з початком весни. Тут розіб’ють клумби і висадять дерева на територіях, вільних від місць проходження комунікацій.

Проектанти запевнили учасників виїзної наради: майбутні роботи з реконструкції і будівництва реабілітаційного парку будуть проводитись тільки після узгодження із заповідником «Хортиця» та іншими фахівцями і в жодному разі не нанесуть шкоди заповідній хортицькій землі.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков впевнений: новий реабілітаційний парк із сучасною інфраструктурою стане однією з найяскравіших візитних карток Запоріжжя і Запорізької області.     

Дата публікації: 
23.02.2018