Об’єднані територіальні громади Оріхівського району відзначили День Європи, розробляючи проекти розвитку

18 травня  в Україні відзначають День Європи, як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту.

Цього дня Запорізький центр розвитку місцевого самоврядування провів на території Преображенської ОТГ захід з розробки проектів громадського простору європейського зразка для об’єднаних територіальних громад Оріхівського району. Кожну об’єднану територіальну громаду представляли команди, які  складалися з представників органів місцевого самоврядування, працівників освіти, культури, молоді та навіть дітей, яких об’єднала  єдина мета - створення простору, що забезпечує інтереси кожного мешканця громади. 

Оріхівська, Таврійська, Преображенська, Малотокмачанська та Комишуваська громади виклали ідеї облаштування громадського простору на території своєї громади, які можна втілити у життя протягом року. Кожна ідея була унікальна та необхідна, та всі вони покликані впроваджувати на   території громад Оріхівщини основні європейські цінності: відповідальність, демократичність та волонтерство. 

А свої мрії про те, якою  буде  громада через 10 років, кожна з  команд сформувала на своєрідному листі у майбутнє, який урочисто заклали до  «капсули часу»  під символічною назвою «Майбутнє громад Оріхівщини».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
20.05.2019