Обласний етап «Джура»-2019 стартував

Урочисте відкриття II обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбулося на території Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник». Цьогорічна гра присвячена 80-річчю Запорізької області.
 
Гра «Сокіл» («Джура»), яка проходить з 2003 року, зібрала близько 300 учасників з різних куточків Запорізької області, представників міст, районів та громад. Гра триватиме 5 днів, протягом яких рої (команди) проявлятимуть себе у спортивних, військових, творчих, інтелектуально-історичному конкурсах, а житимуть в умовах кемпінгу – для перевірки себе та можливості проявити себе в умовах життя на природі. За словами заступника головного судді з конкурсної програми Олексія Ніколаєва, представника Центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, цьогорічною особливістю є цікаві вечірні ватри – заплановані виступи колективів, перегляд кінострічок з виховною метою.
 
Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко подякував кожній команді – кожному рою за участь у «Джурі».
 
- Вірю, що всі ви проявите свої найкращі якості та будете прагнути до перемоги. Одна людина може зробити не багато – посадити дерево, полагодити стіл чи стілець, а найголовніше, що дає ця гра – командний дух, змагання в команді, розподілення ролей заради спільної перемоги. Бажаю, щоб п’ятиденний тімбілдінг пішов вам на користь, адже разом ми можемо зробити більше, щоб ви без травм та у доброму настрої провели час. І нехай вдача буде з вами!, - привітав з відкриттям обласного етапу гри Володимир Подорожко.
 
Переможець обласного етапу, якого офіційно визначать у суботу, 15 червня, представлятиме Запорізьку область у липні на Всеукраїнському рівні.
 
Відділ комунікацій Запорізької обласної ради
 
Дата публікації: 
11.06.2019