Обласні змагання з легкої атлетики у «Козацькому ліцеї» стартували на новому футбольному майданчику

Сьогодні у КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ - ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради вітали учасників  фінального туру обласного етапу Всесвітнього навчального проекту «Дитяча легка атлетика» серед команд вихованців шкіл-інтернатів Запорізької області. Спортивні змагання відбулися на новому футбольному полі зі штучним покриттям, який урочисто відкрили в рамках змагань.

Зі святом спорту дітей привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Він відзначив досягнення учнів та педагогів «Козацького ліцею» й побажав чудовому колективу комунального закладу подальших спільних успіхів.

-Я хочу побажати учням ліцею, учасникам змагань з легкої атлетики, щоб ви з таким же чудовим настроєм, який ми бачимо сьогодні на ваших усміхнених обличчях, завершили навчальний рік і добре відпочили на канікулах. А сьогодні я зичу вам спортивної звитяги та чесної перемоги й подальших спортивних досягнень, - сказав Григорій Самардак.

Очільник обласного парламенту також зауважив, що будівництво футбольного поля на території «Козацького ліцею» відбулося завдяки об’єднанню зусиль депутатів обласної ради та облдержадміністрації, адже на його фінансування були спрямовані кошти освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та  коштів спеціального фонду й депутатських фондів Тетяни Ковиліної та Олени Клімченко. Планується, що цього року такі футбольні поля зі штучним покриттям з’являться ще в двох обласних освітніх закладах.

У святі спорту також узяли участь заступник голови облради Владислав Марченко, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, депутат облради Тетяна Ковиліна. Після урочистої частини Григорій Самардак та Едуард Гугнін перерізали символічну стрічку біля входу на стадіон, забили перший м’яч у футбольні ворота, після чого майданчик заповнили учасники змагань з легкої атлетики. А ввечері на цьому ж стадіоні відбудеться товариський матч між збірними учнів школи-інтернату та вчителів.

Довідково: Витрати на реконструкцію елементів благоустрою спортивного майданчика становили 1794495,39 грн., з них освітня субвенція з державного бюджету – 1437022,96 грн.; обласний бюджет – 169332,43 грн.; депутатський фонд – 170 000,00 грн.; спеціальний фонд – 18140,00 грн.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
14.05.2019