Обласна влада шукає можливості для розвитку системи водопостачання в регіоні

Напередодні відбулась робоча зустріч представників обласної влади із делегацією з Данії, під час якої обговорювалось питання будівництва водогону і очисних споруд в пгт Кирилівка Якимівського району.

- Будівництво сучасної системи водопостачання і водовідведення в Кирилівці відкриє вікна можливостей не тільки для цього курортного містечка, а й для туристичного сектору всієї Запорізької області, - переконаний перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, який взяв участь в робочій зустрічі.

Сторони - державний секретар з питань торгівлі Міністерства закордонних справ Данії Сюзанне Хюльделунд, Надзвичайний та Повноважний Посол Данії в Україні Рубен Мадсен, представники датських компаній, що спеціалізуються на будівництві водної інфраструктури, і голова Запорізької ОДА Віталій Туринок – обговорили презентований генеральним директором КП «Облводоканал» Сергієм Басанським проєкт будівництва системи водопостачання обсягом  12 тис м3 на добу та насосних станцій такої ж потужності на території Якимівського району.

Під час переговорів мова йшла про фінансові умови кредитування та строки будівництва. За даними датської сторони, з моменту підписання угоди і до води в Кирилівці проєкт може бути реалізованим за три роки. Як зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Данії в Україні Рубен Мадсен, головною умовою співпраці є державні гарантії. На даний момент триває процес узгодження договору між Данією та Міністерством фінансів України.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради   

 

Дата публікації: 
29.10.2019