Напередодні відбулись сесії Новомиколаївської і Запорізької районних рад

У Новомиколаївці відбулась сорок дев'ята позачергова сесія районної ради. В пленарному засіданні взяла участь депутат Запорізької обласної ради Лідія Тімченко.
Депутати розглянули шість проектів рішень, зосередив увагу на звіті районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за І квартал 2015 року, а також на змінах до рішення райради «Про районний бюджет на 2015 рік». Депутати затвердили список народних засідателів Новомиколаївського районного суду Запорізької області та внесли зміни до Програми розвитку освіти Новомиколаївського району Запорізької області на 2013 - 2017 роки.
В пленарному засіданні сорок другої позачергової сесії Запорізької районної ради взяли участь депутати облради – Анатолій Ременюк і Володимир Черленюх.
Під час засідання, депутатами внесено зміни і доповнення до рішення районної ради від 23.01.2015 № 1 «Про районний бюджет на 2015 рік», також внесено зміни та доповнення до районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015 – 2019 роки». Депутати уважно заслухали звіт про хід виконання рішення районної ради від 16.04.2015 № 15 «Про створення тимчасової контрольної комісії Запорізької районної ради зі здійснення контролю за діяльністю, пов’язаною з розглядом депутатських звернень, запитів та запитань».

Дата публікації: 
25.05.2015