«Набрану швидкість з будівництва і ремонту доріг необхідно підтримати і в наступному році», - Єгор Семенков

Десятки трудових колективів дорожників і автомобілістів Запорізької області цими днями відзначають своє професійне свято. В одному з них – ТОВ «Ремшляхбуд» - в суботу побував перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Разом з працівниками підприємства він проаналізував стан дорожньої галузі.

- Цього року в будівництві і експлуатації доріг державного і місцевого значення Запорізької області зроблено якісний ривок. Субвенція з державного бюджету на ремонт доріг місцевого значення нашій області склала 619,5 млн. грн., - зазначив Єгор Семенков.

Одним з ключових досягнень цього року він назвав збудовану трасу Запоріжжя – Маріуполь.

- Це важлива стратегічна траса. Однак потребують капіталовкладень і такі траси, як Запоріжжя – Бердянськ, Запоріжжя – Мелітополь – Кирилівка, Мелітополь – Бердянськ, бо вони вкрай необхідні для розвитку туризму. Адже мільйони людей їдуть відпочивати на Приазовське узбережжя, тому стан цих трас повинен бути безпечним і комфортним, - сказав Єгор Семенков і висловив сподівання, що наступного року державна підтримка буде достатньою для продовження взятих темпів ремонту доріг.

За попередніми прогнозами, об’єм фінансування дорожніх робіт на автошляхах  загального користування державного і місцевого значення наступного року повинен збільшитись на 25 відсотків у порівнянні із цьогорічними показниками і наблизитись до 1 млрд грн..  

Разом з тим, на переконання депутата Запорізької облради, директора ТОВ «Ремшляхбуд» Олександра Кіркова, в питаннях визначення пріоритетності будівництва і реконструкції доріг повинні дослухатись до думки депутатського корпусу.

- Депутати мають право визначати пріоритетність ремонту доріг на території того району, яким вони опікуються. Тож, перед визначенням порядку використання бюджетних коштів виконавча влада повинна враховувати їхні побажання, - зазначив Олександр Кірков і нагадав, що на сесії 24 жовтня депутати облради підтримали його пропозицію і прийняли рішення про необхідність попереднього узгодження обласної програми ремонту автошляхів з членами постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу.

Вітаючи колектив ТОВ «Ремшляхбуд», який працює на дорогах області вже 26 років,  із Днем дорожника і автомобіліста, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков подякував за виконану цьогоріч роботу. Зокрема, ремшляхбудівці капітально відремонтували дорогу по проспекту Маяковського в Запоріжжі, виконували комплекс робіт із утримання автошляхів загального користування як державного, так і місцевого значення, працювали над замовленнями приватних компаній, займались розвитком власної бази. 

Від голови Запорізької обласної ради і всього депутатського корпусу Єгор Семенков побажав дорожникам області сприятливих умов роботи і достойної оплати нелегкої праці. А всім запорізьким автомобілістам – завжди відчувати кермо і отримувати задоволення від комфортної їзди.

Кращим працівникам ТОВ «Ремшляхбуд» Єгор Семенков вручив відзнаки Запорізької обласної ради і подяки Запорізької міської ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.10.2019